Byt 3 + kk Interiér 86 m2

Praha 7, Troja, Povltavská

Parametry bytu

Cena 8 500 000 Kč / 328 439 €
Služby 5 483 Kč
Celková plocha 86 m2
Parkování 1 garážové stání
Sklep Ne
PENB D
Referenční číslo 29189

Popis

Rezidence Trojský mlýn, historická budova po citlivé rekonstrukci splňuje současné nároky na moderní bydlení včetně výtahu, krytého parkování a nonstop recepce. Příjemné klidné prostředí s privátní zahradou, v těsném sousedství zoologické zahrady a kousek od botanické zahrady. Dobrá dopravní dostupnost do centra i ven z města.

Dispozice bytu nacházejícího se ve 3. podlaží nabízí světlý obývací pokoj s kuchyní, 2 ložnice, technickou místnost a koupelnu (sprchový kout, dvě umyvadla a toaleta). Byt je v kolaudačním souhlasu označen dispozicí 1+kk, v prohlášení vlastníka je uvedeno 3+kk.

K vybavení patří kompletní kuchyňská linka, vestavěný nábytek, moderní koupelna, dřevěné podlahy a špaletová okna (obývací pokoj s kuchyňským koutem), celoskleněné dveře, přiznané trámy a skleněné stropní plochy odrážející světlo, jež jsou v obou ložnicích namísto standardních oken. Vytápění plynovým kotlem Vaillant. K jednotce patří 1 garážové stání, parkování v rezidenci je zajištěno i pro návštěvy. Majitelé mohou využívat společnou zahradu a kolárnu, sklep lze dokoupit.

Unikátní lokalita
mimo hlavní silnice či rušné ulice. Z jedné strany řeka, z druhé zámecká zahrada Trojského zámku, ze třetí zoologická zahrada. Oblíbená cyklostezka podél Vltavy vede přímo před domem, přívozem se lze dostat do Stromovky. Dopravní spojení zajišťují autobusy, spoje ke stanici metra linky C Nádraží Holešovice jsou časné a rychlé. Cesty autem usnadňuje blízký vjezd do tunelového komplexu Blanka.

Interiér 85,8 m2.

Kontaktujte agenta

Kristýna Herčíková

Kristýna Herčíková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.