Byt 3 + kk, 1.NP, č.9 Interiér 67 m2

Praha 3, Žižkov, Řehořova

Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 67 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Referenční číslo 28615

Popis

Byt 3+kk s vysokými stropy v 1. podlaží nového projektu Řehořova 37, který spočívá v citlivé rekonstrukci činžovního domu s 22 bytovými jednotkami ve vyhledávané lokalitě, která stále stoupá na popularitě. Několik minut tramvají od centra a současně od zeleně a sportovně relaxačního vyžití: cyklostezka, park Vítkov, Riegrovy a Mahlerovy sady.

Byt je nabízen v původním stavu před rekonstrukcí s veškerými inženýrskými sítěmi přivedenými k hranici bytu a novým stoupacím vedením.
Byt je nyní dispozičně řesen jako 2+1 s tím, že architektonický návrh počítá s přestavbou a efektivním využitím prostoru za vytvoření dispozice 3+kk- viz přiložený plánek.

Rekonstrukce tohoho domu z počátku 20. století s historizující fasádou zahrnuje novou střechu, stoupací vedení, rozvody topení a inženýrských sítí, plynovou kotelnu, nové vstupní dveře do domu, nový výtah a obnovu fasády.

V pěším dosahu jsou stanice metra a vlakové spoje na Hlavním nádraží, tramvajová zastávka Husinecká, stejně tak jako kompletní občanská vybavenost včetně mnoha obchodů, kaváren, a restaurací, několik školek a škol. Sportovně-relaxační vyžití nabízí sousední cyklostezka a dále vrch Vítkov, Riegrovy sady nebo park Parukářka.

Interiér 66.99 m2.

Kontaktujte agenta

Peter Drahokoupil

Peter Drahokoupil

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.