Rodinný dům 5 + 1 Užitná plocha 202 m2, pozemek 514 m2

Praha 4, Modřany

Parametry domu

Cena rezervováno
Užitná plocha 202 m2
Terasa 10 m2
Zastavěná plocha 111 m2
Zahrada 287 m2
Pozemek 514 m2
Parkování garáž pro 1 auto
Sklep Ne
PENB G
Referenční číslo 26511

Popis

Moderní charakter, komfort a dosah veškerých služeb i centra, přesto však příjemná atmosféra venkovského bydlení bezprostředně u lesa – to nabídne nově vznikající rezidenční čtvrť ležící mezi Vltavou a Modřanskou roklí. Komplex s malým náměstím a strukturou malých uliček poskytne bezpečí, soukromí a široké volnočasové vyžití, které ocení nejen rodiny s dětmi. Plánovaný termín dokončení Q1 2019.

Tento řadový dům s jižně orientovanou zahradou nabídne v přízemí garáž, předsíň s prostorem pro vestavěné skříně, velkou komoru / úklidovou místnost, toaletu pro hosty a obývací prostor s otevřenou kuchyní a vstupem na terasu a dále na zahradu. V klidové zóně domu v patře jsou 4 ložnice, z toho hlavní ložnice má svoji koupelnu a dále je zde druhá, společná koupelna.

Prakticky řešené interiéry s kvalitním technickým zázemím zahrnují laminátové plovoucí podlahy, velkoformátové obklady a dlažby, plastová okna, protipožární vstupní dveře, koupelny se sanitou značky Grohe, JIKA, Laufen a Kaldewei, přípravu pro kuchyňskou linku, stropní svítidla a kondenzační plynový kotel.

Rezidenční komplex přiléhající lesu nedaleké Modřanské rokle je zasazený do velmi praktické lokality, která v pěší vzdálenosti poskytne potřebnou nabídku služeb. Procházkou dojdete už do deseti minut k základní a mateřské škole, supermarketu a zastávce autobusů mimo jiné ve směru stanice metra Háje (linka C). Nedaleko se podél Vltavy táhne sportovní fitness stezka. K dispozici je dále vlakové nádraží a rychlé napojení na Pražský okruh, do samotného centra Prahy se se lze dostat autem už za 20 minut.

Kupní cena obsahuje DPH a koupě nepodléhá dani z nabytí.
Užitná plocha 177,4 m2, celková plocha 192,3 m2, terasa 10,2 m2, zahrada 287,2 m2, pozemek 514 m2.

Pro další informace navštivte webové stránky projektu Rodinné domy u Modřanské rokle. V případě zájmu o byt navštivte webovou stránku navazujícího projektu Rezidence u Modřanské rokle.

Kontaktujte agenta

Peter Drahokoupil

Peter Drahokoupil

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.