Rodinný dům 4 + kk Užitná plocha 148 m2, pozemek 275 m2

Praha 4, Modřany

Parametry domu

Cena rezervováno
Užitná plocha 148 m2
Terasa 11 m2
Zastavěná plocha 83 m2
Zahrada 190 m2
Pozemek 275 m2
Parkování parkování na pozemku
Sklep Ano
PENB G
Referenční číslo 26444

Popis

Moderní charakter, komfort a dosah veškerých služeb i centra, přesto však příjemná atmosféra venkovského bydlení bezprostředně u lesa – to nabídne tento řadový dům v nově vznikajícím rezidenčním areálu ležícího mezi Vltavou a Modřanskou roklí. Komplex s malým náměstím a strukturou malých uliček poskytne bezpečí, soukromí a široké volnočasové vyžití, které ocení nejen rodiny s dětmi. Plánovaný termín dokončení Q1 2019.

Tento řadový dům s jižně orientovanou zahradou nabídne interiér skládající se v přízemí z předsíně s prostorem pro vestavěné skříně, hlavního obytného prostoru s kuchyní a vstupem na terasu, dále samostatné toalety a technické místnosti. V patře se nachází chodba s přístupem do 3 ložnic a 2 koupelen. Skladovací prostor nabídne místnost na pozemku oddělující místo pro parkování a terasu.

Prakticky řešené interiéry s kvalitním technickým zázemím zahrnují laminátové plovoucí podlahy, velkoformátové obklady a dlažby, plastová okna, protipožární vstupní dveře, koupelny se sanitou značky Grohe, JIKA, Laufen a Kaldewei, přípravu pro kuchyňskou linku, stropní svítidla a kondenzační plynový kotel.

Rezidenční komplex přiléhající lesu nedaleké Modřanské rokle je zasazený do velmi praktické lokality, která v pěší vzdálenosti poskytne potřebnou nabídku služeb. Procházkou dojdete už do deseti minut k základní a mateřské škole, supermarketu a zastávce autobusů mimo jiné ve směru stanice metra Háje (linka C). Nedaleko se podél Vltavy táhne sportovní fitness stezka. K dispozici je dále vlakové nádraží a rychlé napojení na Pražský okruh, do samotného centra Prahy se se lze dostat autem už za 20 minut.

Kupní cena obsahuje DPH a koupě nepodléhá dani z nabytí.
Celková plocha 137,3 m2, terasa 10,6 m2, zastavěná plocha 82,7 m2, zahrada 189,6 m2, pozemek 275 m2.

Pro další informace navštivte webové stránky projektu Rodinné domy u Modřanské rokle. V případě zájmu o byt navštivte webovou stránku navazujícího projektu Rezidence u Modřanské rokle.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Peter Drahokoupil

Peter Drahokoupil

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.