Rodinný dům 5 + 1 Užitná plocha 301 m2, pozemek 717 m2

Praha 4, Modřany

Parametry domu

Cena rezervováno
Užitná plocha 301 m2
Terasa 18 m2
Zastavěná plocha 158 m2
Zahrada 559 m2
Pozemek 717 m2
Parkování garáž pro 2 auta
Sklep Ano
PENB G
Referenční číslo 26441

Popis

Moderní charakter, komfort a dosah veškerých služeb i centra, přesto však příjemná atmosféra venkovského bydlení bezprostředně u lesa – to nabídne nově vznikající rezidenční čtvrť ležící mezi Vltavou a Modřanskou roklí. Komplex s malým náměstím a strukturou malých uliček poskytne bezpečí, soukromí a široké volnočasové vyžití, které ocení nejen rodiny s dětmi. Výstavba zahájena Q1 2018, plánovaný termín dokončení Q2 2020.

Tento dvoupodlažní rodinný dům s jihovýchodně orientovanou zahradou nabídne interiér skládající se z hlavního obytného prostoru s kuchyní opatřenou spíží, jídelním koutem a vstupem na terasu vedoucí dále do zahrady, ložnici s en-suit koupelnou, schodišťovou halu a samostatnou toaletu. V patře se nachází chodba přístupná do hlavní ložnice s en-suite koupelnou a šatnou, další tři pokoje a společná koupelna s vanou, sprchou a toaletou a druhá šatna. V suterénu, který je přístupný i ze zahrady, se nachází technická místnost, šatna, sklad a garáž pro 2 vozy a druhá technická místnost.

Prakticky řešené interiéry s kvalitním technickým zázemím zahrnují laminátové plovoucí podlahy, velkoformátové obklady a dlažby, plastová okna, protipožární vstupní dveře, koupelny se sanitou značky Grohe, JIKA, Laufen a Kaldewei, přípravu pro kuchyňskou linku, stropní svítidla a kondenzační plynový kotel.

Rezidenční komplex přiléhající lesu nedaleké Modřanské rokle je zasazený do velmi praktické lokality, která v pěší vzdálenosti poskytne potřebnou nabídku služeb. Procházkou dojdete už do deseti minut k základní a mateřské škole, supermarketu a zastávce autobusů mimo jiné ve směru stanice metra Háje (linka C). Nedaleko se podél Vltavy táhne sportovní fitness stezka. K dispozici je dále vlakové nádraží a rychlé napojení na Pražský okruh, do samotného centra Prahy se se lze dostat autem už za 20 minut.

Kupní cena obsahuje DPH a koupě nepodléhá dani z nabytí.
Užitná plocha 272,9 m2, celková plocha 282,5 m2, terasy 12,1 m2 a 5,5 m2, zastavěná plocha 158,1 m2, zahrada 559 m2, pozemek 717,1 m2.

Pro další informace navštivte webové stránky projektu Rodinné domy u Modřanské rokle.

Kontaktujte agenta

Peter Drahokoupil

Peter Drahokoupil

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.