Rodinný dům 5 + 1 Užitná plocha 205 m2, pozemek 328 m2

Praha 4, Modřany

Parametry domu

Cena rezervováno
Užitná plocha 205 m2
Terasa 11 m2
Zahrada 233 m2
Pozemek 328 m2
Parkování garáž pro 2 auta
Sklep Ano
PENB G
Referenční číslo 26439

Popis

Moderní charakter, komfort a dosah veškerých služeb i centra, přesto však příjemná atmosféra venkovského bydlení bezprostředně u lesa – to nabídne nově vznikající rezidenční čtvrť ležící mezi Vltavou a Modřanskou roklí. Komplex s malým náměstím a strukturou malých uliček poskytne bezpečí, soukromí a široké volnočasové vyžití, které ocení nejen rodiny s dětmi. Plánované zahájení výstavby Q1 2018, plánovaný termín dokončení Q2 2020.

Tento dům, resp. polovina dvojdomu s jihovýchodně orientovanou zahradou nabídne interiér skládající se z hlavního obytného prostoru s kuchyní opatřenou spíží, jídelním koutem a vstupem na terasu vedoucí dále do zahrady, schodišťové haly, samostatné toalety a prostoru pro pračku. V patře se nachází chodba přístupná do hlavní ložnice s en-suite koupelnou, dalších tří pokojů a společné koupelny s vanou, sprchou a toaletou. V suterénu, který je přístupný i ze zahrady, je k dispozici garáž pro 2 vozy a sklad.

Prakticky řešené interiéry s kvalitním technickým zázemím zahrnují laminátové plovoucí podlahy, velkoformátové obklady a dlažby, plastová okna, protipožární vstupní dveře, koupelny se sanitou značky Grohe, JIKA, Laufen a Kaldewei, přípravu pro kuchyňskou linku, stropní svítidla a kondenzační plynový kotel.

Rezidenční komplex přiléhající lesu nedaleké Modřanské rokle je zasazený do velmi praktické lokality, která v pěší vzdálenosti poskytne potřebnou nabídku služeb. Procházkou dojdete už do deseti minut k základní a mateřské škole, supermarketu a zastávce autobusů mimo jiné ve směru stanice metra Háje (linka C). Nedaleko se podél Vltavy táhne sportovní fitness stezka. K dispozici je dále vlakové nádraží a rychlé napojení na Pražský okruh, do samotného centra Prahy se se lze dostat autem už za 20 minut.

Kupní cena obsahuje DPH a koupě nepodléhá dani z nabytí.
Užitná plocha 188,3 m2, celková plocha 193,9 m2, terasa 10,8 m2, zahrada 232,9 m2, pozemek 327,7 m2.

Pro další informace navštivte webové stránky projektu Rodinné domy u Modřanské rokle. V případě zájmu o byt navštivte webovou stránku navazujícího projektu Rezidence u Modřanské rokle.

Kontaktujte agenta

Peter Drahokoupil

Peter Drahokoupil

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.