Byt 3 + kk, 5.NP, č. 14 Interiér 91 m2, terasa 16 m2

Brno, Brno - střed, Mlýnská

Parametry bytu

Cena 7 550 000 Kč / 292 636 €
Celková plocha 107 m2
Terasa 16 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB B
Referenční číslo 22728

Popis

Moderní byt loftového typu se 2 terasami v nově vznikajícím projektu Milhouse se 14 bytovými jednotkami a 2 obchodními prostory. Stavba z dílny ateliéru Chybik+Kristof Architects & Urban Designers nabídne rozměrné prosklené plochy poskytující záplavu světla a výhledy na městské dominanty, kvalitní vybavení a promyšlené estetické a funkční prvky. Samozřejmostí budou balkony a terasy, úsporné nízkoenergetické provedení a osobitá architektura, to vše ve spojení s výbornou dopravní obslužností a blízkostí centra. K nastěhování leden 2019.

Nižší úroveň tohoto bytu v 5. nadzemním podlaží se bude skládat z obývacího pokoje s kuchyní, jídelnou a terasou, ložnice s terasou, koupelny se sprchou, samostatné toalety a předsíně. Ve vyšší úrovni bude umístěna ložnice a galerie.
K vybavení budou patřit plovoucí podlahy, velkoformátová okna s textilními předokenními roletami, CPL dveře s obložkovou zárubní, topení formou výměníkové stanice a otopných těles, příp. konvektory. V kupní ceně je zahrnuta sklepní kóje.

Projekt je situován v blízkosti centra, a bude tak poskytovat mnohé výhody městského bydlení. V řádech minut budou dostupné obchodní domy Vaňkovka či Letmo, hlavní vlakové i autobusové nádraží, ale i velké business zóny (CTZone Škrobárenská, CTPark Černovice/Slatina, business park Modřice) a napojení na nejdůležitější silniční tahy. Rezidenty potěší blízkost cyklostezky vedoucí podél nedaleké řeky Svitavy a lákat bude také zcela nový park, který vyroste naproti projektu. Bezproblémové parkování umožní rozlehlé bezplatné parkoviště na opačné straně ulice.

Interiér 90,6 m2, terasy 10,5 + 5,8 m2, sklep.

Kontaktujte agenta

Tereza Štěrbová

Tereza Štěrbová

+420 543 250 711
+420 724 551 238
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.