Byt 3 + kk, 4.NP, č. 11 Interiér 76 m2, balkon 4 m2

Brno, Brno - střed, Mlýnská

Parametry bytu

Cena 5 750 000 Kč / 221 239 €
Celková plocha 80 m2
Balkon 4 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB B
Referenční číslo 22725

Popis

Moderní byt loftového typu s balkonem v nově vzniklem projektu Milhouse se 14 bytovými jednotkami a 2 obchodními prostory. Stavba z dílny ateliéru Chybik+Kristof Architects & Urban Designers nabídne rozměrné prosklené plochy poskytující záplavu světla a výhledy na městské dominanty, kvalitní vybavení a promyšlené estetické a funkční prvky. Samozřejmostí budou balkony a terasy, úsporné nízkoenergetické provedení a osobitá architektura, to vše ve spojení s výbornou dopravní obslužností a blízkostí centra. Nedaleko bytu se nachází nově vzníklé administrativní centrum Vlněna, které nabídne velký počet pracovních míst a tím vzroste investiční potencial tohoto bytu. K nastěhování leden 2019.

Spodní úroveň tohoto bytu ve 4. nadzemním podlaží se bude skládat z obývacího pokoje s kuchyní a balkonem, ložnice, koupelny s vanou a toaletou a předsíně. Horní úroveň bude zahrnovat ložnici a galerii.
K vybavení budou patřit plovoucí podlahy, velkoformátová okna s textilními předokenními roletami, CPL dveře s obložkovou zárubní, topení formou výměníkové stanice a otopných těles, příp. konvektory. V kupní ceně je zahrnuta sklepní kóje.

Projekt je situován v blízkosti centra, a bude tak poskytovat mnohé výhody městského bydlení. V řádech minut budou dostupné obchodní domy Vaňkovka či Letmo, hlavní vlakové i autobusové nádraží, ale i velké business zóny (CTZone Škrobárenská, CTPark Černovice/Slatina, business park Modřice) a napojení na nejdůležitější silniční tahy. Rezidenty potěší blízkost cyklostezky vedoucí podél nedaleké řeky Svitavy a lákat bude také zcela nový park, který vyroste naproti projektu. Bezproblémové parkování umožní rozlehlé bezplatné parkoviště na opačné straně ulice.


Interiér 75,7 m2, balkon 4 m2, sklep.

Kontaktujte agenta

Tereza Štěrbová

Tereza Štěrbová

+420 543 250 711
+420 724 551 238
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.