Byt 2 + kk, 2.NP, č. 3 Interiér 49 m2, terasa 4 m2

Brno, Brno - střed, Mlýnská

Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 53 m2
Terasa 4 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB B
Referenční číslo 22716

Popis

Moderní apartmán 2+kk s balkonem v nově vznikajícím projektu Milhouse se 14 bytovými jednotkami a 2 obchodními prostory. Stavba z dílny ateliéru Chybik+Kristof Architects & Urban Designers nabídne rozměrné prosklené plochy poskytující záplavu světla a výhledy na městské dominanty, kvalitní vybavení a promyšlené estetické a funkční prvky. Samozřejmostí budou balkony a terasy, úsporné nízkoenergetické provedení a osobitá architektura, to vše ve spojení s výbornou dopravní obslužností a blízkostí centra. Předpokládané dokončení srpen 2018.

Interiér tohoto severozápadně a východně orientovaného apartmánu ve 2. nadzemním podlaží se bude skládat z obývacího pokoje s kuchyní a balkonem, ložnice, koupelny s vanou a toaletou a vstupní chodby.
K vybavení budou patřit plovoucí podlahy, plastová okna, CPL dveře s obložkovou zárubní, topení formou výměníkové stanice a otopných těles, příp. konvektory. Možnost dokoupit sklepní kóji.

Projekt je situován v blízkosti centra, a bude tak poskytovat mnohé výhody městského bydlení. V řádech minut budou dostupné obchodní domy Vaňkovka či Letmo, hlavní vlakové i autobusové nádraží, ale i velké business zóny (CTZone Škrobárenská, CTPark Černovice/Slatina, business park Modřice) a napojení na nejdůležitější silniční tahy. Rezidenty potěší blízkost cyklostezky vedoucí podél nedaleké řeky Svitavy a lákat bude také zcela nový park, který vyroste naproti projektu. Bezproblémové parkování umožní rozlehlé bezplatné parkoviště na opačné straně ulice.

Koupě nepodléhá dani z nabytí.
Interiér 48,8 m2, balkon 4 m2, sklep.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Tereza Štěrbová

Tereza Štěrbová

+420 543 250 711
+420 724 551 238
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.