Prodej bytů v Letňanech, Praha 9

Začít vyhledávat

Letňany se nacházejí na sever od pražského centra a v posledních letech se díky výstavbě několika zábavních a sportovních areálů staly jednou z oblastí, ve které řada Pražanů tráví svůj volný čas. Kromě toho jsou Letňany nesmazatelně spojeny s letectvím, neboť se na jejich území nachází vojenské letiště a v minulosti nechyběla ani proslulá továrna na letadla. V rámci našeho realitního katalogu bychom vám zde rádi představili vybrané kvalitní byty na prodej v této pražské čtvrti. Letňanské byty, které vám nabízíme na prodej, jsou skvělou příležitostí pro všechny ty, kdo hledají nový domov v moderní dynamické čtvrti, jež prochází rychlým rozvojem, ale také pro ty, kdo hledají příležitost k investici, která se bohatě zúročí. Není totiž žádným tajemstvím, že stane-li se Praha v budoucnosti dějištěm olympijských her, bude se významná část této prestižní sportovní události odehrávat právě v Letňanech. Žhavou současností Letňan je nedávno vzniklá stanice metra, která zajišťuje rychlé a pohodlné spojení s pražským centrem. Pokud by vás některé byty na prodej v Letňanech, které vám zde na FeelHome nabízíme, zaujaly, obraťte se na nás a naši realitní makléři vám ochotně poskytnou další informace, případně domluví prohlídku daného bytu.

10 990 000 Kč

Velice světlý prosluněný byt s lodžií, výhledem do všech světových stran, přímým vstupem z výtahu a velkým garážovým stáním. Moderní byt je součástí prémiové rezidenční budovy s pouhými 7 bytovými jednotkami, kde se každý byt rozkládá samostatně v jednom podlaží, čímž je zaručeno dokonalé soukromí. Dům stojí pár kroků od OC Letňany a 3 minuty autob... více informací

Referenční číslo 37088

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.