Prodej bytů v Hrdlořezích, Praha 9

Začít vyhledávat

Feelhome vám představuje kvalitní byty na prodej v pražských Hrdlořezích. Tato pražská čtvrť se nachází východně od Žižkova a její část náležela v 16. století k pozemkům pražského špitálu sv. Pavla. Hrdlořezy byly k Praze připojeny relativně pozdě, až v roce 1922 a není bez zajímavosti, že tehdy na jejich území žilo jen kolem 1800 obyvatel. V současné době jde o moderní městskou čtvrť, která se může pochlubit dostatkem zeleně, snadnou dostupností z pražského centra, propracovaným systémem městské dopravy i snadným přístupem na výpadovky do různých koutů České republiky i Evropy. Jistě i proto jsou byty na prodej v Hrdlořezích velmi žádanou komoditou. Prohlédněte si náš realitní katalog s byty na prodej v Praze v Hrdlořezích a objevte novou kvalitu bydlení. Pokud by vás některé byty z našeho katalogu zaujaly, rádi vám o nich poskytneme další informace, a případně vám sjednáme jejich prohlídku.

rezervováno

Mezonetový townhouse s balkonem a terasou na soukromé zahradě s nádherným výhledem na okolní zalesněné vrchy je součástí moderní rezidence s garáží, nacházející se v klidné lokalitě s přímým tramvajovým spojením do centra. Tento zahradní byt má vstup v úrovni zahrady (- 1. podlaží). Ze vstupní a schodišťové haly vedou dveře na samostatnou toaletu... více informací

Referenční číslo 27102

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.