Prodej bytů v Kobylisích, Praha 8

Začít vyhledávat

Věnujte prosím pozornost naší nabídce bytů na prodej v Praze v Kobylisích. Kobylisy se nacházejí na sever od centra Prahy a sousedí s Libní, Čimicemi, Střížkovem a Ďáblicemi. Byty, které vám v Kobylisích nabízíme na prodej, představují žádanou kombinaci klidné a příjemné lokality, snadné dostupnosti pražského centra, mimo jiné díky blízkosti stanice metra C a řady zastávek tramvají, a blízkosti přírody a zeleně (např. oblast Proseckých skal). Pokud by vás byty na prodej v Kobylisích zaujaly, rádi vám o nich poskytneme jakékoli další informace, případně pro vás sjednáme jejich prohlídku. Získejte kvalitní bydlení pro celou svou rodinu s našimi byty na prodej v Kobylisích, které vám ve svém katalogu realit představujeme pomocí barevných fotografií, plánků půdorysů a podrobných popisů. Díky tomu si budete moci předběžně vybrat byt na prodej, který splňuje veškeré vaše nároky a požadavky a vychází tak maximálně vstříc vaším potřebám. Neváhejte oslovit naše realitní agenty ohledně bytů na prodej v Kobylisích a získejte kvalitní nový domov za zajímavou cenu.

rezervováno

Byt se dvěma terasami a lodžií leží v 6. podlaží novostavby umístěné vysoko nad centrem Prahy a údolím Vltavy, v oblíbené čtvrti Kobylisy s perfektním dopravním spojením, kompletní nabídkou služeb a množstvím zeleně. Dokončení je naplánováno na konec tohoto roku. Dispozici bytu tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyni a přístupem na terasu, ložn... více informací

Referenční číslo 34663

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.