Prodej bytů v Dejvicích, Praha 6

Začít vyhledávat

Feelhome vám nabízí cenově dostupné byty na prodej v Praze v Dejvicích. Dejvice jsou jednou z pražských čtvrtí, která de facto vznikla až v období první republiky, kdy koncepci jejího rozvoje navrhl známý český architekt Antonín Engel. Díky tomu má celá čtvrť moderní svěží charakter, a tak není náhodou, že je již tradičně o dejvické byty a domy na prodej značný zájem. Po značnou část dvacátého století byly Dejvice čtvrtí spíše zámožnějších vrstev a ducha jisté exkluzivity si uchovaly dodnes. Náš katalog s byty na prodej v pražských Dejvicích je však jasným důkazem toho, že exkluzivita nemusí znamenat cenovou nedostupnost. Prohlédněte si byty na prodej v našem katalogu a pořiďte si kvalitní bydlení střední cenové kategorie v pražských Dejvicích, ve čtvrti širokých ulic, vzrušující moderní architektury a městské zeleně, jež je tak trochu stranou městského ruchu v pražském centru, avšak kterou díky pražskému metru dělí od Starého Města i Malé Strany pouhé minuty. Pokud vás některý z bytů v naší nabídce zaujme, neváhejte nás zkontaktovat a naši agenti vám o dané nemovitosti rádi poskytnou bližší informace.

7 000 000 Kč

Mezonetový byt situovaný v 6. nadzemním podlaží udržovaného činžovního domu bez výtahu v oblíbené rezidenční lokalitě několik minut chůze od Pražského hradu, stanice metra a zastávek MHD s rychlým spojením do centra i na letiště.Vstupní úroveň tvoří téměř 40metrový obývací pokoj s kuchyní a jídelním prostorem, předsíň, samostatná toaleta a komora.... více informací

Referenční číslo 25911

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.