Prodej bytů v Bubenči, Praha 6

Začít vyhledávat

Hledáte byty na prodej v atraktivních rezidenčních lokalitách v Praze? Pokud ano, věnujte pozornost našemu realitnímu katalogu s byty na prodej v Bubenči. Bubeneč je malebná pražská rezidenční čtvrť ležící severně od pražského centra na levém břehu Vltavy. Díky pražskému metru je nyní oblast Bubenče velmi dobře přístupná z pražského centra i pro ty, kdo po Praze neradi jezdí autem. Ti, kteří hodně a často cestují, zase jistě ocení blízkost mezinárodního letiště Ruzyně. Pokud vás naše nabídka s byty na prodej v Bubenči zaujala, rádi vám o vámi vybraných bytech poskytneme další informace. Byty na prodej v Bubenči představují skvělou příležitost k bydlení pro celou rodinu, neboť jde o oblast s kvalitní sítí škol, obchodů a restaurací. Byty na prodej, které vám tu nabízíme, však mohou být také zajímavou příležitostí k výhodné investici - Bubeneč je totiž čtvrť těšící se mimořádné oblibě, takže ceny bytů v ní jsou na stabilním vzestupu.

12 950 000 Kč

Prostorný a světlý rohový byt je součástí pěkně upraveného činžovního domu z počátku 20. století s novým výtahem. Diplomatická čtvrť Bubeneč nabízí příjemné procházky vilovou čtvrtí s množstvím zeleně, blízkost parků i stanic MHD a kompletní vybavenost.Dominantou bytu ve 4. podlaží je velkorysá centrální hala, odkud vedou dveře do všech místností:... více informací

Referenční číslo 30283

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.