Prodej bytů na Zličíně, Praha 5

Začít vyhledávat

Pražská čtvrť Zličín se nachází jihozápadně od centra Prahy a formálně spadá pod městský obvod Praha 5. Na Zličíně vám nyní představujeme vybrané kvalitní byty na prodej. Bydlení na Zličíně skýtá celou řadu výhod: především jde o širokou škálu nákupních možností v rámci nákupního a zábavního centra Metropole Zličín i jinde. Zličín rovněž nabízí vynikající dopravní přístup do centra Prahy. Na okraji Zličína se nachází stanice metra Zličín, ze které se metrem do centra dostanete za cca 30 minut. Oblastí rovněž prochází významné silniční komunikace, jako jsou Pražský okruh a Rozvadovská spojka. Právě díky jejich strategické lokalitě by mohly být byty na prodej na Zličíně v našem katalogu zajímavou příležitostí nejen pro ty, kdo hledají na Zličíně bydlení, ale i pro ty, kdo by rádi výhodně investovali své finanční prostředky. Pokud vás byty na prodej, které vám představujeme na Zličíně, zaujaly, neváhejte a obraťte se na naši realitní kancelář ještě dnes a my vám o nich rádi zodpovíme veškeré dotazy či pro vás rovnou sjednáme prohlídku bytu, který vás nejvíce zaujal.

7 400 000 Kč

Světlý, nadstandardně vybavený byt s parkováním a vlastní předzahrádkou s vířivkou je součástí domu z roku 2012/2013, který se nachází v moderní rezidenční čtvrti rozkládající se nedaleko stanice metra a obchodní zóny na Zličíně. Plochu jihozápadně orientovaného bytu po rekonstrukci tvoří vstupní chodba, vybavená šatna, velký propojený prostor obýv... více informací

Referenční číslo 34529

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.