Prodej bytů na Zbraslavi, Praha 5

Začít vyhledávat

Věnujte pozornost našemu katalogu s byty na prodej v pražské čtvrti Zbraslav. Zbraslav se nachází jižně od centra Prahy na soutoku Vltavy a Berounky a díky své bohaté historii se těší nejen mezi Pražany již řadu let značné oblibě. S byty na prodej v našem realitním katalogu můžete získat pohodlné bydlení nedaleko malebného Zbraslavského zámku vzniklém přestavbou Zbraslavského kláštera, jehož historie sahá až do roku 1291, kdy ho dal postavit král Václav II. Málokdo ví, že území dnešní Zbraslavi bylo osídleno již od doby bronzové, konkrétně od 6. stol. před naším letopočtem, ze kdy pochází nedaleké keltské oppidum Závist. Byty na prodej v pražské čtvrti Zbraslav jsou zárukou pohodlného a klidného bydlení ve snadném dosahu pražského okruhu i městské hromadné dopravy, ale zároveň v oblasti skýtající dostatek zeleně a zalesněných ploch. Zbraslav však rovněž nabízí veškerou potřebnou občanskou vybavenost včetně obchodů, škol a dalších služeb. Pokud vás byty na prodej na Zbraslavi v našem realitním katalogu zaujaly, neváhejte požádat naše zkušené a věci znalé agenty o sjednání prohlídky bytu, který vás zaujal či případně o další informace o situaci na realitním trhu byty na prodej na Zbraslavi.

11 000 000 Kč

Výjimečný mezonetový byt s východně orientovanou lodžií s výhledem do zahrady slavné Ottovy vily a se 2 parkovacími místy se nachází v dvoupodlažním cihlovém bytovém domě s obytným podkrovím. Dům z r. 1924 s hlubokým příběhem je součástí tradiční rezidenční zástavby na okraji městské památkové zóny pražské čtvrti Zbraslav blízko Vltavy.První patro... více informací

Referenční číslo 37102

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.