Prodej bytů v Podolí, Praha 4

Začít vyhledávat

Rádi bychom vám nabídli byty na prodej v pražské čtvrti Podolí, která je oblíbená mimo jiné pro svou atraktivní kombinaci snadného dosahu důležitých pražských silničních komunikací, přítomnosti klidného toku řeky Vltavy i zajímavých možností trávení volného času. Podolí se nachází jižně od pražského centra a sousedí s Vyšehradem, Braníkem a Pankrácí, na druhém břehu Vltavy se pak nachází Smíchov. Částečně na území Podolí leží také areál české televize Kavčí hory. Podolí nabízí nejen atraktivní byty na prodej, ale také řadu zajímavých možností trávení volného času včetně známého plaveckého areálu, říční plovárny a sportovního areálu Žluté lázně, tenisového areálu Dvorce či množství cyklostezek které vás mimo jiné podél toku Vltavy dovedou až do Zbraslavi. Pokud nejste sportovně založeni, možná vás zaujme pozoruhodná budova Podolské vodárny, kterou si můžete prohlédnout na jedné z pravidelných exkurzí. Pokud uvažujete o bydlení v Podolí, věnujte pozornost našemu katalogu s byty na prodej v této půvabné pražské čtvrti. Naší realitní agenti vám rádi poskytnou další informace o prodeji bytů v Podolí, nebo Vám případně rádi sjednají prohlídku vámi vybraného bytu na prodej.

6 990 000 Kč

Světlý tichý podkrovní byt s výhledy do zeleně se nachází v tradiční rezidenční zástavbě s vysokou kvalitou bydlení na pomezí čtvrtí Braník a Podolí, na snadno dostupném místě obklopeném několika parky. Plochu bytu ve 4. (posledním) patře tvoří velká obytná kuchyně, obývací pokoj, ložnici, koupelna (s vanou a přípojkou na pračku), samostatná toalet... více informací

Referenční číslo 35824

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.