Prodej bytů na Praze 2

Začít vyhledávat

Realitní portál Feelhome.cz vám nabízí kvalitní a cenově dostupné byty na prodej v oblasti městského obvodu Praha 2. Tato městská část má převážně rezidenční charakter a úplně nebo zčásti k ní náleží především čtvrti Vinohrady, Nové Město a Nusle. Byty se v oblasti Prahy 2 nacházejí převážně v typických tzv. "činžovních" domech, ať už jde o secesní domy z konce devatenáctého a počátku dvacátého století (které vám možná připomenou atmosféru pařížských bulvárů) nebo o stavby novější, nechybějí však ani byty v menších vilách a mnohé další rezidenční možnosti. Prohlédněte si naši nabídku bytů na prodej v oblasti Prahy 2 a učiňte tuto krásnou pražskou oblast svým novým domovem. Bydlení na Praze 2 nabízí řadu výhod, kvalitní infrastrukturou a promyšleným systémem městské hromadné dopravy počínaje a skutečně bohatými příležitostmi k nakupování, gurmánským dobrodružstvím a společenskému i sportovnímu vyžití konče. Navíc řada bytů, které vám zde nabízíme na prodej, se nachází nedaleko městských parků, kterých Praha 2 nabízí velké množství, přičemž k těm největším patří Riegrovy sady s legendární zahradní restaurací a dalšími podniky. Byty na prodej, které vám portál Feelhome.cz nabízí, představují navíc možnost zhodnotitelné investice, neboť není žádným tajemstvím, že ceny nemovitostí v oblasti Vinohrad a Nového města se těší dlouhodobému vzestupu, což je jistě zapříčiněno především jedinečným šarmem, kterým tato část Prahy bezesporu disponuje.

rezervováno

Byt s jihovýchodně orientovanou zahrádkou a parkováním v podzemní garáži se nachází v přízemí rezidenčního komplexu Zvonařka, situovaného v příjemném prostředí Vinohrad nedaleko Folimanky a Havlíčkových sadů.Dispozice je tvořena vstupní chodbou, koupelnou s toaletou a vanou, obývacím pokojem s vybaveným kuchyňským koutem a vstupem do zahrady a ložnicí. Oba pokoje jsou orientovány do svažitého vilového vnitrobloku s bohatou vzrostlou zelení. Vybavení zahrnuje laminátové podlahy, keramickou dlažbu a obklady, kuchyňskou linku. V kupní ceně je obsaženo 1 parkovací stání v podzemní garáži a prostorný sklep. V areálu je k dispozici velký bazén s jižní terasou, 24hodinová recepce a bezpečnostní kam... více informací

Referenční číslo 24834

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.