Prodej bytů v Záběhlicích, Praha 10

Začít vyhledávat

Věnujte, prosím, pozornost našemu realitnímu katalogu s byty na prodej v Záběhlicích. Záběhlice kdysi byly tradiční zemědělskou osadou, později dělnickým předměstím. To vše už je dnes dávnou minulostí. V dnešní době jsou Záběhlice oblíbenou rezidenční čtvrtí s kvalitní infrastrukturou a skvělými příležitostmi k nakupování i zábavě, ale také s kvalitními byty a rodinnými domy na prodej i k pronájmu. Všechny byty, které vám zde na FeelHome představujeme, více než splňují nároky, které bývají na moderní bydlení kladeny, avšak od řady jiných nabídek se ta naše odlišuje přijatelnými cenami. Se všemi byty na prodej, které vám v Záběhlicích nabízíme, se v našem katalogu můžete seznámit prostřednictvím barevných fotografií a podrobných popisů. Pokud by vás některé naše byty na prodej zaujaly, rádi vám o nich poskytneme další informace, případně vám sjednáme jejich prohlídku. V takovém případě se neváhejte obrátit na naše realitní makléře.

10 500 000 Kč

Světlý a prostorný byt se 2 parkovacími místy a se 2 terasami s výhledem do širokého okolí je umístěn v nejvyšším podlaží pětipatrového bytového domu s vlastní recepcí. Dům se nachází v klidné zelené lokalitě Záběhlice nedaleko přírodního parku podél Botiče.Interiér tvoří více než 40metrový obývací pokoj s terasou, samostatná kuchyně, 3 ložnice se... více informací

Referenční číslo 30488

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.