Prodej bytů na Vinohradech, Praha 10

Začít vyhledávat

Prohlédněte si byty na prodej na Vinohradech, které vám zde na Feelhome nabízíme, a získejte kvalitní nemovitost v rezidenční oblasti Prahy, která se už dlouhou dobu těší jedinečné oblibě a prestiži. Vinohrady, to jsou nezaměnitelné široké ulice, dostatek zeleně a především všudypřítomný duch secesní architektury. Vinohrady, to je komfortní bydlení v centru Prahy, avšak bez nutnosti prodírat se davy turistů. Byty, které vám nabízíme na Vinohradech na prodej, představují bydlení v místech se skvělou dopravní dostupností, bohatou sítí obchodů, restaurací i kaváren a řadou možností sportovního i kulturního vyžití. V našem realitním katalogu naleznete kvalitní byty na prodej na Vinohradech, které jsou buď čerstvě po rekonstrukci nebo se nacházejí ve zcela nových obytných budovách. Pokud by vás některý z vinohradských bytů v nabídce Feelhome zaujal, rádi vám o něm poskytneme další informace a případně vám sjednáme jeho prohlídku. Stačí se v takovém případě na vámi zvolený byt na prodej dotázat našich realitních makléřů.

12 900 000 Kč

Prosluněný klimatizovaný byt v Rezidenci Korunní (Orionka) s velkými pokoji a prostornou lodžií orientovanou na západ do upraveného vnitrobloku sousedního komplexu Korunního Dvora s recepcí a podzemní garáží. Moderní nízkoenergetický obytný soubor se rozkládá na dobře dostupném klidném místě v horní části Vinohrad, v sousedství elegantní vilové čtv... více informací

Referenční číslo 42171

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.