Prodej bytů v Hostivaři, Praha 10

Začít vyhledávat

V našem katalogu nemovitostí se můžete seznámit s vybranými byty na prodej v Hostivaři, což je pražská čtvrť nacházející se jihovýchodně od centra Prahy. Řada z bytů, které Vám tu nabízíme na prodej, se může pochlubit malebnými výhledy na Hostivařskou přehradu i nedaleký rozsáhlý Hostivařský lesopark. Všechny byty na prodej v Hostivaři, které inzerujeme, Vám v našem online katalogu představujeme pomocí fotografií, popisů i plánků, takže si o nich můžete snadno učinit přesnou představu. Následně, pokud by Vás některý ze zde inzerovaných hostivařských bytů na prodej zaujal, zkontaktujte naše zkušené realitní makléře, kteří Vám rádi zodpovědí případné dotazy a sjednají pro Vás osobní prohlídku vybraného bytu. Byty na prodej v Hostivaři v našem katalogu nemovitostí jsou zajímavou příležitostí získat nové bydlení v klidné lokalitě pro jednotlivce i celé rodiny. Bydlení v Hostivaři by mohlo zaujmout všechny příznivce pohybu na čerstvém vzduchu, tato čtvrť však rovněž nabízí bohatou vybavenost včetně nákupního centra Park Hostivař, řady škol, zdravotnických zařízení, obchodů, restaurací i kaváren. Výhodou je i snadné cestování do centra Prahy, oblastí prochází tramvajová linka 22 a nedaleko se nachází stanice metra Skalka, nabízející snadné spojení do centra i na mezinárodní Letiště Václava Havla.

6 390 000 Kč

Bezbariérový byt ve 2. NP se dvěma asymetrickými balkony a dvěma neprůchozími ložnicemi leží v domě v moderní obytné čtvrti s dosahem veškerých služeb, v blízkosti sadů a přírodního parku.Křižovatkou bytu je vstupní hala, odkud vedou dveře do všech místností. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem (do tvaru písmene L) je orientovaný na východ, stejně jako přilehlý balkon s výhledem do vnitrobloku. Dostatek světla v obývacím pokoji zajišťuje okno široké přes celou stěnu. Obě ložnice směřují na západ, jedna má vstup na balkon s výhledem na stromy před domem. K bytu dále patří technická místnost, koupelna s vanou a prostorem na pračku a samostatná toaleta. V předsíni a v jedné z ložnic js... více informací

Referenční číslo 26727

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.