Prodej bytů na Novém Městě, Praha 1

Začít vyhledávat

I přes svůj název patří Nové Město k nejstarším městským částem Prahy, bylo založeno Karlem IV. roku 1348. Dnes patří tato městská čtvrť, jež se rozléhá na pravém břehu řeky Vltavy, v blízkosti Jiráskova mostu, ulic Myslíkova a Lazarská, k nejvíce vyhledávaným rezidenčním oblastem města Prahy. V této části realitního katalogu FeelHome představujeme výběr nadstandardních, okouzlujících bytů k prodeji za dostupné ceny. Nabízené byty k prodeji na Novém Městě jsou ideální volbou pro každého, kdo chce bydlet v srdci Prahy, denně si užívat krásy tohoto města a zároveň být na dosah veškerého dění a služeb. Investujete-li do koupě bytu na Novém Městě, získáte nemovitost, která bude nejen skvělým domovem vám, vašim dětem a dalším generacím, ale i výhodnou investicí pro případ, že se rozhodnete usadit jinde. Prezentované byty k prodeji na Novém Městě leží v okolí, jež překypuje občanskou vybaveností i kulturními možnostmi, sportovními centry a obrovským výběrem různorodých restaurací, bister, kaváren a nočních podniků. Kromě živé lokality, jež nabízí nekonečné možnosti kulturního, sportovního i sociálního vyžití a leží v blízkosti obchodních a administrativních zón, vám byty k prodeji na Novém Městě ušetří spoustu cenného času, který dnes a denně ztrácíme zdlouhavou dopravou. Z Nového Města je vše jednoduše na dosah a ze všech nabízených bytů k prodeji navíc v rámci několika minut dojdete k jedné z několika stanic metra. Pokud vás některý z bytů k prodeji na Novém Městě zaujal, kontaktujte nás co nejdříve, makléři vám s potěšením poskytnou bližší informace, případně sjednají prohlídku.

11 900 000 Kč

Podkrovní byt s výhledem na park Letná, situovaný v pátém patře secesního činžovního domu bez výtahu, nedaleko náměstí Republiky, Petrského náměstí vltavského nábřeží. Dispozice bytu nabízí obývací pokoj s dvěma velkými atelierovými okny a točitým schodištěm vedoucím na galerii, 2 ložnice, místnost s přípravou pro kuchyň, koupelnu s vanou a komorou... více informací

Referenční číslo 24130

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.