Prodej bytů na Malé Straně, Praha 1

Začít vyhledávat

Malá Strana patří vůbec k nejmagičtějším místům v Praze. Ukrytá ve stínu Pražského hradu se netěší takovému zájmu turistů jako Hradčany a Staré Město a dějiny jí ušetřily větších katastrof, díky čemuž je skutečnou pokladnicí starobylé architektury. V realitním katalogu FeelHome bychom vám rádi nabídli vybrané byty na prodej na Malé Straně. Rozhodnete-li se využít naší nabídky prodeje bytů na Malé Straně, získáte kvalitní bydlení s vysokou úrovní komfortu za přijatelnou cenu. Prohlédněte si naše byty na prodej na Malé Straně v Praze a obraťte se na nás, pokud by některý z nich upoutal vaši pozornost. Rádi vám o vámi vybraném bytě na prodej poskytneme další informace, případně vám domluvíme jeho prohlídku. I v případě, že se na Malé Straně nehodláte natrvalo usadit, mohou vám být byty k pronájmu, které vám tu představujeme, inspirací pro případnou výhodnou investici. Není totiž žádným tajemstvím, že ceny bytů na Malé Straně jsou na stabilním mírném vzestupu.

6 735 000 Kč

Prodej nebytové jednotky zkolaudované jako klubové zařízení v přízemí a 1. podzemním podlaží původně renesančního domu ze 16. století s barokními úpravami, 400 m od Malostranského náměstí a nadaleko Kampy. Prostor nabízí v přízemí místnost s kuchyňkou, šatnu, koupelnu se sprchou a toaletou, další koupelnu se sprchou a samostatnou toaletu. V prvním... více informací

Referenční číslo 32168

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.