Prodej bytů na Malé Straně, Praha 1

Začít vyhledávat

Malá Strana patří vůbec k nejmagičtějším místům v Praze. Ukrytá ve stínu Pražského hradu se netěší takovému zájmu turistů jako Hradčany a Staré Město a dějiny jí ušetřily větších katastrof, díky čemuž je skutečnou pokladnicí starobylé architektury. V realitním katalogu Feelhome bychom vám rádi nabídli vybrané byty na prodej na Malé Straně. Rozhodnete-li se využít naší nabídky prodeje bytů na Malé Straně, získáte kvalitní bydlení s vysokou úrovní komfortu za přijatelnou cenu. Prohlédněte si naše byty na prodej na Malé Straně v Praze a obraťte se na nás, pokud by některý z nich upoutal vaši pozornost. Rádi vám o vámi vybraném bytě na prodej poskytneme další informace, případně vám domluvíme jeho prohlídku. I v případě, že se na Malé Straně nehodláte natrvalo usadit, mohou vám být byty k pronájmu, které vám tu představujeme, inspirací pro případnou výhodnou investici. Není totiž žádným tajemstvím, že ceny bytů na Malé Straně jsou na stabilním mírném vzestupu.

12 990 000 Kč

Světlý podkrovní byt je umístěn ve 2. patře zrekonstruovaného renesančního domu na konci slepé ulice v podhradí Pražského hradu. Místo je stranou turistického ruchu a benefituje z naprostého klidu a blízkosti Petřínských sadů. Interiér tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice, koupelna (vana, sprchový kout, WC, bidet, umyvadlo), dále samo... více informací

Referenční číslo 29973

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.