Prodej bytů na Praze 1

Začít vyhledávat

FeelHome vám nabízí byty na prodej v atraktivní oblasti Prahy 1. I když to tak na první pohled nemusí vypadat, Praha 1 nejsou jen davy turistů, obchody se suvenýry a luxusní butiky. Ve skutečnosti tato městská čtvrť nabízí celou řadu kouzelných zákoutí v oblastech Starého Města, Malé Strany, Hradčan a Nového Města, která jen čekají na to, aby se mohla stát vaším novým domovem, promyšlený systém městské hromadné dopravy a řadu skvělých příležitostí k běžným nákupům. Pokud uvažujete o koupi bytu v oblasti Prahy 1, prohlédněte si katalog FeelHome, ve kterém vám nabízíme kvalitní a cenově dostupné byty na prodej v oblasti, kde na vás doslova na každém kroku dýchají dějiny, a která nabízí jedinečný koktejl architektonických slohů od gotiky až po postmodernu včetně prací největších osobností světové architektury. Byty v oblasti Prahy 1 nabízejí bydlení v místech jedinečného kulturního významu, o němž svědčí mimo jiné celá řada světoznámých kulturních památek a pamětihodností včetně Pražského hradu, Karlova mostu, Národního divadla, v místech, která již přes tisíc let přitahují umělce a intelektuály z celého světa, kterým je místní genius loci inspirací v tvořivé činnosti, jež je učinila nesmrtelnými. Takovou inspirací může být tato nádherná oblast v samém srdci střední Evropy i vám. Prohlédněte si byty na prodej v naší nabídce a zkontaktujte naše agenty, kteří vám rádi ochotně zodpovědí případné dotazy. Byty na prodej v našem katalogu představují skvělou možnost získat kvalitní bydlení v atraktivní lokalitě za rozumnou cenu.

9 990 000 Kč

Prostorný byt s vysokými stropy a zachovanými původními prvky se nachází v přízemí činžovního domu v historickém centru Prahy jen pár minut chůze od Národního divadla, nábřeží Vltavy a Žofína, v pěším dosahu tramvají a metra. Dispozičně i svou polohou v centru je nemovitost ideální pro investiční účely.Dispozici tvoří jižně orientovaný obývací poko... více informací

Referenční číslo 30205

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.