Byt 3 + 1 Interiér 106 m2, balkon 2 m2

Praha 7, Holešovice, Dukelských hrdinů

Parametry bytu

Cena 13 590 000 Kč / 551 542 €
Služby 2 000 Kč
Celková plocha 108 m2
Balkon 2 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Referenční číslo 43191

Popis

Byt s vysokými stropy, balkonem a velkými neprůchozími pokoji orientovanými na jihozápad do ulice i na severovýchod do tichého zeleného vnitrobloku umožňuje pohodlné bydlení v bezprostřední blízkosti veškerých služeb, centra i parků.

Dispozice bytu ve 2. patře se skládá z pokoje s balkonem, samostatné kuchyně, 2 ložnic, koupelny a samostatné toalety. Součástí nabídky je i studie na možnou úpravu stávající dispozice ze 3+1 na 4+kk, s tím, že vznikne ekonomičtější obývací prostor a 3 ložnice.

V bytě jsou původní dveře včetně mosazných klik, laminátové podlahy, plastová okna s dvojskly. Topení zajišťuje vlastní plynový kotel. Dům má jeden velký sklep pro všechny. Historický dům je po částečné rekonstrukci, na fasádě zaujme malba znázorňující mytologickou postavu Vlastu z Dívčích válek, ve společných prostorách jsou další působivé původní řemeslné prvky, například dveře se zdobenými skleněnými výplněmi, zábradlí nebo mřížky. Dům je bez výtahu.

Čtvrť Holešovice vyniká šíří občanské vybavenosti, na každém rohu jsou kavárny, bistra, restaurace i malé obchody. Nedaleko domu na Řezáčově náměstí se konají farmářské trhy, blízko je i nové obchodní centrum, pár minut chůze vede k mateřské a základní škole. Oblast nabízí také bohaté kulturní vyžití, stojí tu Národní galerie, artové kino Bio Oko i Výstaviště, v pěším dosahu bude také nová budova České filharmonie. Čtvrť obklopují lesoparky Stromovka a Letenské sady. Cesta do centra tramvají ze zastávky přímo od domu trvá okolo pěti minut, v docházkové vzdálenosti je stanice metra Vltavská.

Podlahová plocha 106,1 m2, balkon 2 m2.

Byt je pronajat do 31.08.2023.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Kontaktujte agenta

Zuzana Štafurová

Zuzana Štafurová

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.