Byt 2 + kk Interiér 53 m2, balkon 10 m2

Praha 4, Modřany, Mezi Vodami

Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 63 m2
Balkon 10 m2
Parkování Garážové stání
Sklep Ano
PENB B
Referenční číslo 39909

Popis

Nový byt s velkým balkonem s výhledem do zeleně a na sousední golfové hřiště Hodkovičky je umístěn v 7. podlaží novostavby, která je součástí zelené rezidenční čtvrti vznikající v Modřanech u břehu Vltavy.

Dispoziční řešení nabízí obývací pokoj s arkýřem a přípravou na kuchyni, dále ložnici s místem pro vestavnou skříň, koupelnu (s vanou, WC, umyvadlem a přípojkou na pračku) a předsíň. Z obou pokojů lze vstoupit na prostorný balkon.

Ke standardu patří dřevěná eurookna s izolačními dvojskly, dřevěné podlahy, datová a televizní zásuvka v obou pokojích, vstupní protipožární dveře bezpečnostní třídy 2, rekuperační jednotka k automatickému přísunu čerstvého vzduchu, vytápění z centrální domovní kotelny. K jednotce přísluší sklep a parkovací stání v garáži střežené kamerovým systémem.

Lokalita prochází zdařilou revitalizací a přeměnou v moderní čtvrť s veškerými službami, upravenou zelení a širokými možnostmi sportovních aktivit. V bezprostřední blízkosti se nachází golfové hřiště, volnočasový areál a cyklostezka, po níž lze dojet za 20 minut na výtoňskou náplavku nebo za 25 minut až do centra. Tramvajová zastávka s častými spoji do centra je vzdálena 8 minut chůze.

Podlahová plocha 52,9 m2, balkon 9,7 m2, sklep 3,8 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Jan Mráz

Jan Mráz

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.