Byt 3 + kk Interiér 141 m2

Praha 3, Vinohrady, Radhošťská

Parametry bytu

Cena rezervováno
Celková plocha 141 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Referenční číslo 39784

Popis

Prostorný byt s interiérem navrženým architektem se nachází ve 4. podlaží klasického vinohradského bytového domu stojícího v jednosměrné ulici mezi náměstím Jiřího z Poděbrad a Florou.

Dispozici tvoří téměř 70metrový zaoblený obytný prostor s otevřenou kuchyní a jídelnou, 2 ložnice (cca 20 m2), koupelna (s vanou i sprchovým koutem), samostatná toaleta, šatna, technická místnost a prostorná vstupní hala. Současné dispoziční řešení lze snadno přeměnit na 4+kk.

Díky profesionálně vedené kompletní rekonstrukci (v r. 2016) vznikl prostor odpovídající současným estetickým i funkčním nárokům. Podlahy jsou dřevěné, v koupelně stylová dlažba s podlahovým vytápěním, velká dřevěná okna byla měněna před 3 lety.

Přímo u domu funguje bezobalová a farmářská prodejna, blízko je do kaváren, restaurací, obchodů i na poštu. V pěším dosahu je mateřská i základní škola. Stanice metra Flora a stejnojmenné obchodně-zábavní centrum jsou vzdálené 5 minut chůze, za 10 minut lze dojít na upravené náměstí Jiřího z Poděbrad s farmářskými trhy a dominantou kostelem Nejsvětějšího Srdce Páně od Josipa Plečnika.

Interiér 140,8 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Peter Drahokoupil

Peter Drahokoupil

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.