Byt 3 + 1 Interiér 103 m2, balkon 9 m2

Praha 3, Vinohrady, Slezská

Parametry bytu

Cena 14 300 000 Kč / 562 771 €
Služby 3 500 Kč
Celková plocha 112 m2
Balkon 9 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB E
Referenční číslo 39259

Popis

Stylový byt s velkými světlými pokoji a 2 balkony je součástí nárožního bytového domu s upravenými společnými prostorami a výtahem. Dům se nachází v blízkosti stanice metra Flora a náměstí Jiřího z Lobkovic s parkovou úpravou.

Dispoziční řešení jednotky ve 3. podlaží nabízí obývací pokoj, samostatnou kuchyni s jídelnou a balkonem do vnitrobloku, 2 ložnice, světlou koupelnu s oknem, samostatnou toaletu, šatnu, spíž, komoru a velmi prostornou vstupní halu. Z 1 ložnice a z obývacího pokoje vedou dveře na balkon orientovaný na západ do ulice lemované stromořadím, které se na jaře i na podzim vybarví do krásných barev.

V interiéru jsou zachované a zrenovované původní řemeslné prvky, jako jsou dveře včetně klik, špaletová okna, parkety nebo ocelové radiátory značky Arbonia, dobovou atmosféru umocňují vysoké stropy a koupelna s retro prvky, luxfery, kompletně vybavená sektorová kuchyně v minimalistickém designu působivě kombinuje nerez, dřevo a mozaikové obklady. Vytápění plynovým kotlem.

Dům stojí v klidné jednosměrné ulici na rozhraní Vinohrad a Vršovic, v pěším dosahu stanice metra a obchodně-zábavního centra Flora. V krátké pěší vzdálenosti je mateřská i základní škola, lékárna, supermarket nebo pošta. Tradiční rezidenční lokalita sousedí s architektonicky významnou vilovou čtvrtí, do níž patří i dům bratří Čapků.

Interiér 102,8 m2, balkony 2,4 m2 a 6,7 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Aneta Dvořáková

Aneta Dvořáková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.