Byt 2 + kk Interiér 59 m2, terasa 8 m2

Praha 5, Radlice, Klímova

Parametry bytu

Cena 8 500 000 Kč / 330 997 €
Služby 4 477 Kč
Celková plocha 67 m2
Terasa 8 m2
Parkování Venkovní parkovací stání
Sklep Ano
PENB B
Referenční číslo 38957

Popis

Moderní slunný byt s velkým balkonem a pěkným výhledem do parku i na unikátní zelenou budovu centrály ČSOB od uznávaného architekta Josefa Pleskota se nachází ve 3. podlaží uzavřeného obytného komplexu Rezidence Panorama s nonstop ostrahou a parkováním v klidné bezpečné neprůjezdné oblasti na rozhraní Smíchova a Radlic s množstvím zeleně.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnici, koupelnu (se sprchovým koutem a toaletou) a vstupní halu. Jižně orientovaná terasa je přístupná z obou pokojů. Velké posuvné dveře umožňují vytvořit v interiéru jednolitý vzdušný prostor.

Součástí standardu jsou dřevěné podlahy, dřevěná eurookna, bezpečnostní vstupní dveře, videotelefon a alarm. K jednotce přísluší sklep, majitelé mohou využívat kolárnu a sušárnu. Vstup do budovy je na čip. Kupní cena zahrnuje venkovní parkovací stání.

Příjemná lokalita se rozkládá v pěším dosahu stanice metra a zastávky tramvaje Radlická, kam lze dojet také autobusem. Blízko je k plaveckému bazénu, sportovního centra nebo na tenisové kurty, 2 minuty metrem je vzdáleno nové multifunkční centrum Waltrovka se supermarketem, lékařskými i dalšími službami, 4 minuty metrem trvá cesta na smíchovský Anděl. Okolí vyniká množstvím zelených ploch, přímo u domu je park Na Farkáně, daleko není například Paví vrch, park Waltrovka, zahrada Santoška či kopec Brabenec, procházkou lze dojít i na Děvín a do Prokopského údolí.

Interiér 59,3 m2, terasa 7,6 m2, sklep 2,4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Eva Křepelková

Eva Křepelková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.