Byt 2 + kk Interiér 57 m2, zahrada 34 m2

Praha 9, Kyje

Parametry bytu

Cena 6 687 200 Kč / 260 405 €
Celková plocha 57 m2
Zahrada 34 m2
Parkování Garážové stání za příplatek
Sklep Ne
PENB B
Referenční číslo 38385

Popis

Novostavba bytu s předzahrádkou je součástí komorního projektu Riviéra Rokytka, zasazeného do privátního tichého parku se vzrostlými stromy u přírodní studánky. Nízkoenergetická budova s výtahem, podzemní garáží a pouhými 10 bytovými jednotkami nabízí bydlení na vysoké úrovni v příjemném prostředí vilové čtvrti v části Prahy 9 – Kyje. Předpokládaný termín dokončení 2. čtvrtletí 2023.

Dispozici jednotky v přízemí tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyni, ložnice, koupelna (s vanou), samostatná toaleta, komora a předsíň s prostorem na vestavnou skříň. Z obou pokojů lze vstoupit na jižně orientovanou předzahrádku.

Byt je nabízen ve standardu Premium, zahrnujícím třívrstvé dřevěné podlahy Steier Parkett, velkoformátovou dlažbu a obklady Refin Prestigio (výběr z více variant), sprchový kout Hüppe, baterie Hansgrohe, umyvadla a toalety Villeroy & Boch, bezpečnostní vstupní dveře, lakované interiérové dveře Dextüra, plastová okna s izolačními dvojskly, domovní videotelefon. Topení bude ústřední s centrálním plynovým kotlem. Dům bude střežit kamerový systém, vstup do budovy bude na čip. K jednotce je nutné dokoupit garážové stání a sklep.

Součástí projektu je privátní park, blízko je do rozlehlého přírodního parku Smetanka, kterým protéká říčka Rokytka a prochází cyklostezka, po níž lze dojet až do centra metropole. Dopravní spojení zajišťují autobusy, za cca 10 minut lze dojít na železniční zastávku, odkud jezdí rychlé a časté spoje na Masarykovo nádraží. Nedaleko je poliklinika, velké obchodně-zábavní centrum Černý Most, plavecký bazén a další sportoviště. Pro cesty autem je výhodou snadné napojení na Jižní spojku.

Podlahová plocha 56,8 m2, předzahrádka 34 m2.

Vizualizace jsou pouze ilustrativní.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Magdalena Svatková

Magdalena Svatková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.