Byt 2 + kk Interiér 61 m2, zahrada 173 m2

Praha 10, Hostivař, Chalupnická

Parametry bytu

Cena 7 999 000 Kč / 311 245 €
Celková plocha 61 m2
Zahrada 173 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB unit.energy-class-f
Referenční číslo 38268

Popis

Východně orientovaný byt s privátní zahradou je součástí komorního projektu zasazeného do unikátní lokality vesnické památkové zóny Stará Hostivař. Velmi klidné místo dýchající historií leží v sousedství přírodní památky Meandry Botiče a areálu Toulcova dvora i v pohodlném dosahu všech služeb a stanic MHD.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj se vstupem na terasu a dále do zahrady, ložnici, částečně oddělený kuchyňský kout, koupelnu (se sprchovým koutem, WC, umyvadlem a přípojkou na pračku), předsíň a komoru. Orientace bytu do soukromé zahrady zajišťuje maximální soukromí.

Podlahy jsou dřevěné, v kuchyni, předsíni, koupelně a komoře dlažba. Interiér prosvětlují velká dřevěná eurookna. Ohřev vody a vytápění elektrické. Parkovat lze před domem v zóně pro rezidenty.

Jednou z nejcennějších zdejších památek je kostel Stětí sv. Jana Křtitele ze 13. století, mezi historické stavby patří i tvrz využívaná nyní jako ekologické centrum Toulcův dvůr nebo sousední usedlost z počátku 18. století. V blízkosti funguje restaurace, supermarket, cca 1 km je vzdáleno obchodně-zábavní centrum VIVO! Hostivař. Dopravní spojení zajišťují autobusy z blízké zastávky, umožňující přímé spojení ke stanicím metra Skalka, Opatov nebo Kobylisy, v pěším dosahu je i tramvajová zastávka. Místem vede turistická stezka, rychlé je napojení na cyklostezky, po nichž lze dojet například do hostivařského lesoparku nebo sportovnímu centru u Hamerského rybníka.

Ïnteriér 61 m2, zahrada 173 m2.

Kontaktujte agenta

Hana Lebdušková

Hana Lebdušková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.