Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 78 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Referenční číslo 37321

Popis

Klasický vinohradský byt s vysokými stropy a velkými pokoji se nachází ve 3. podlaží secesního bytového domu v klidné upravené ulici lemované stromy v této noblesní části Prahy 2, v pěším dosahu stanice metra na náměstí Míru a romantického parku Grébovka.

Dispoziční řešení nabízí jihovýchodně orientovaný obývací pokoj s kuchyní, větší ložnici se šatnou a menší ložnici s oknem do vnitrobloku se vzrostlými stromy. Dále je zde koupelna, samostatná toaleta a velká vstupní hala.

Interiér je vhodný k rekonstrukci a zahrnuje množství původních architektonických prvků jako jsou špaletová okna, dřevěné parkety, nebo obložkové kazetové dveře s mosaznými klikami. Vytápění plynovým kotlem. Součástí kupní ceny je sklep. Dům je ve velmi dobrém stavu a má moderní výtah. Na patře jsou pouze dvě jednotky, celkový počet v domě činí 14.

Příjemná lokalita s upravenými ulicemi, architektonicky zajímavými bytovými domy a stromořadími, v blízkosti parků, služeb i MHD. Přímo v ulici funguje několik kaváren, soukromé mateřské a základní školy i státní ZŠ, v pěším dosahu je také Lauderova MŠ, ZŠ a gymnázium. Centrum je vzdáleno do 5 minut jízdy metrem či tramvají, pro cesty autem je výhodou rychlé napojení na magistrálu. Kousek od domu se nachází vstup do parku Grébovka s vodopádem, umělou jeskyní, dětským hřištěm nebo viničním altánem.

Interiér 78 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Ella Gerlikh

Ella Gerlikh

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.