Byt 3 + kk Interiér 84 m2, terasa 9 m2, zahrada 90 m2

Praha 10, Dolní Měcholupy, U Výstavby

Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 93 m2
Terasa 9 m2
Zahrada 90 m2
Parkování Garážové stání v objektu
Sklep Ano
PENB B
Referenční číslo 37187

Popis

Kvalitně vybavený vzdušný byt orientovaný do vlastní zahrady se nachází ve zvýšeném přízemí komorního nízkoenergetického bytového domu s podzemní garáží v boční ulici klidné rezideční zástavby v Dolních Měcholupech.

Dispoziční řešení nabízí obývací pokoj s jídelnou, otevřenou kuchyní a terasou, ložnici se vstupem na terasu, druhou ložnici s oknem do zahrady, koupelnu, samostatnou toaletu, komoru a vstupní chodbu. Z terasy vede pár schodů do privátní zahrady.

Součástí vybavení jsou dřevěné podlahy, eurookna, vestavěné skříně, designová kuchyňská linka a sanita. Povrch terasy je z bezúdržbového dřevoplastu. Vytápění rekuperační jednotkou a elektrickým kotlem se zásobníkem teplé vody. Součástí upravené soukromé zahrady ohraničené živým plotem je vzrostlá plodící broskvoň. K jednotce přísluší garážové stání a sklep, využít lze sdílený úložný prostor a kolárnu. Moderní viladům tvoří pouze 7 bytových jednotek, na oploceném pozemku je společná zahrada s dětským hřištěm. Na střeše jsou solární panely.

Lokalita se rozkládá na rozhraní Dolních Měcholup a Štěrbohol. Během 10 minut se lze dostat autobusem ke stanici metra linky A Skalka nebo Depo Hostivař. V okolí je mateřská a základní škola, pošta, sportovní hala nebo venkovní víceúčelové hřiště, po cyklostezce se dá dojet například do Hostivařského lesoparku. V krátké dojezdové vzdálenosti je několik nákupních center, jízdy autem urychluje blízká Štěrboholská spojka.

Interiér 83,9 m2, terasa 8,9 m2, zahrada 90 m2, sklep 2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Eva Křepelková

Eva Křepelková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.