Byt 3 + kk Interiér 107 m2, lodžie 2 m2

Praha 4, Nusle, Na Jezerce

Parametry bytu

Cena rezervováno
Celková plocha 109 m2
Lodžie 2 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Referenční číslo 36481

Popis

Více než stometrový byt s lodžií, arkýřem a zachovanými původními řemeslnými prvky nabízí příjemné bydlení v blízkosti parku Jezerka, ve čtvrti Nusle s kompletní nabídkou služeb, 15 minut od centra metropole.

Plochu bytu ve 2. podlaží tvoří obývací pokoj částečně propojený s kuchyní a jídelnou, ložnice s arkýřem s výhledem do zahrady, druhá ložnice, koupelna, toaleta (se sprchou a přípojkou na pračku) a lodžie přístupná ze vstupní haly. Lodžie i okna obou ložnic směřují do klidného vnitrobloku se zelení.

Interiér byl zrekonstruován v r. 2016. Zůstaly zde zachovány původní prvky – parkety a masivní kazetové dveře, okna jsou nová špaletová. Kuchyňská linka je vybavena vestavnými spotřebiči (sporák plynový). Vstupní dveře mají přídavný zámek a ochranu proti vypáčení. Vytápění zajišťuje plynový kotel Buderus. V blízkém domě je možnost zakoupení až 2 garážových stání. K jednotce přísluší velký sklep a členský podíl v družstvu vlastnícím velkou zahradu ve vnitrobloku s dětským hřištěm a posezením. Klasický bytový dům s výtahem má opravenou uliční fasádu a udržované společné prostory.

Pár kroků od domu funguje prodejna potravin, kavárna, vietnamská nebo vegetariánská restaurace. V pěším dosahu je také Scio škola, Pražské humanitní gymnázium, mateřská i základní škola. Lokalitu zpříjemňuje několik parků – nejblížší Jezerka, kde sídlí Divadlo Na Jezerce, v lesoparku na Tyršově vrchu a Bohdalci jsou dětská hřiště a stezky pro pěší i cyklisty. Pohodlné dopravní spojení zajišťují tramvaje, cesta ke stanici metra I. P. Pavlova trvá 8 minut, ke stanici Karlovo náměstí 10 minut, během 12 minut se lze dostat autobusem k lince metra A (Želivského). Pár minut chůze je vzdáleno také vlakové nádraží, odkud jezdí časté spoje na Hlavní nádraží (5 minut jízdy) a směrem na Benešov a Tábor, staví zde i legendární Posázavský Pacifik.

Interiér 107,02 m2, lodžie 1,70 m2, sklep 12,10 m2

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Magdalena Svatková

Magdalena Svatková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.