Byt 3 + kk Interiér 110 m2, lodžie 11 m2

Brno, Bohuslava Martinů

Parametry bytu

Cena rezervováno
Celková plocha 121 m2
Lodžie 11 m2
Parkování 4 stání v zakladači
Sklep Ano
PENB B
Referenční číslo 35724

Popis

Výhled, ze kterého nepoznáte, že žijete ve městě. A přesto ano, dokonce v jedné z nejžádanějších části brněnské metropole. V Masarykově čtvrti, necelých 10 minut autem či trolejbusem od centra a kousek od Wilsonova lesa. Bydlení v jedinečném projektu Rezidence Martinů s důrazem na předválečnou kvalitu, velkými světlými pokoji a designovým nábytkem na míru. S parkováním pro 4 vozy a lodžií nad upravenou zahradou přístupnou pouze rezidentům.

Vstupní hala tvoří křižovatku bytu a přirozený předěl mezi denní a noční zónou. Na jihozápadní straně je umístěn obytný prostor s otevřenou kuchyní a lodžií (11 m2) s výhledem do zeleně, na severovýchodní 2 ložnice. Dále je zde koupelna, samostatná toaleta, šatna a komora. Díky umístění domu ve svahu je obytný prostor v úrovni 1. patra. Dispozici bytu lze jednoduše změnit na 4+kk.

Rezidence Martinů, navržená studiem architektů RAW, byla dokončena v r. 2014. Vysoký standard vybavení zahrnuje elektronicky ovládanou klimatizaci, stínění (směrem na jih) a topení, obklady v koupelně a na toaletě ze skleněné mozaiky, vysoké dubové dveře a dubové parkety, dřevohliníková okna, vstupní bezpečnostní dveře z masivního dubu. Veškerý nábytek včetně kuchyně je vyroben na míru dle návrhu ing. arch. Karla Spáčila. K bytu náleží 4 parkovací místa v zakladači, sklep a podíl na společné zahradě. Reprezentantivním společným prostorám dominuje travertin, dubové dřevo a sklo.

Poklidná vilová a rezidenční čtvrť s mnoha významnými secesními, historizující a funkcionalistickými stavbami vznikala postupně od konce 19. století. Rozkládá se v blízkosti Wilsonova lesa, největšího brněnského lesoparku s krásnými vyhlídkami na město, ideálního na běhání nebo dětské hry. Masarykova čtvrť je snadno dostupná autem i hromadnou dopravou, v dosahu jsou školy od mateřských po vysoké i veškeré další služby.

Interiér 110 m2, terasa 11 m2, sklep 3,4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase například přes aplikaci WhatsApp, FaceTime, Messenger nebo Skype.

Kontaktujte agenta

Tereza Štěrbová

Tereza Štěrbová

+420 543 250 711
+420 724 551 238
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.