Byt 2 + kk Interiér 54 m2, zahrada 96 m2

Praha 5, Košíře, Na Pomezí

Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 54 m2
Zahrada 96 m2
Parkování Garážové stání
Sklep Ano
PENB B
Referenční číslo 35570

Popis

Novostavba bytu s téměř stometrovou zahradou bude součástí moderního nízkoenergetického bytového komplexu top' rezidence Pomezí zasazeném do oblíbené čtvrti Košíře v těsné blízkosti parku i dosahu všech služeb. Zdařilý projekt navrhl známý pražský architekt Petr Bouřil ze studia ABM architekti. Předpokládaný termín dokončení 03/2021.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a venkovní terasou, ložnici s přístupem do zahrady, předsíň a koupelnu.

Vysoký standard
vybavení zahrnuje systém řízeného větrání s rekuperační jednotkou využitelnou v horkých dnech pro chlazení, lepené třívrstvé dřevěné podlahy, velkoformátová dřevěná okna s izolačními trojskly, bezfalcové dveře nadstandardní výšky s magnetickými zámky, podlahové konvektory, kvalitní sanitární keramiku a zařízení, videotelefon a elektroinstalaci na inteligentní systém domácnosti. Na zahradě bude provedeno zatravnění a základní sadové úpravy dle architektonického návrhu a výsadba zeleného plotu. Součástí kupní ceny je garážové stání a sklep.

Projekt je zasazen ve svahu u přírodní památky Vidoule a v bezprostřední blízkosti rozlehlého přírodního parku ideálního na procházky i projížďky na kole. Kousek od komplexu je autobusová zastávka, cesta ke stanici metra Anděl trvá necelých 15 minut. V krátké dojezdové vzdálenosti je supermarket, poliklinika a další služby.

Užitná plocha 54,3 m2, sklep 12,7 m2, předzahrádka 96,3 m2.

Na transakci se nevztahuje povinnost platby daně z nabytí nemovitosti, jedná se o postoupení práv a povinností smlouvy budoucí na třetí osobu.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Eva Křepelková

Eva Křepelková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.