Byt 3 + 1 Interiér 109 m2, balkon 2 m2

Praha 8, Karlín, Křižíkova

Parametry bytu

Cena 8 300 000 Kč / 303 584 €
Celková plocha 111 m2
Balkon 2 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Referenční číslo 35443

Popis

Prosluněný byt se dvěma balkony leží ve 2. podlaží činžovního domu v tiché ulici u stanice metra a tramvaje Křižíkova. Karlín se svou autentickou atmosférou se už po několik let těší přízni zájemců o bydlení v rychlém dosahu centra, kvalitních služeb a zeleně.

Obývací pokoj propojený s kuchyní s balkonem jsou orientovány na jih do ulice, okna obou ložnic a 1 balkon směřují do klidného vnitrobloku. Díky severní orientaci je v ložnicích příjemný chládek i v teplých měsících. Změnou dispozice mohou v bytě vzniknout 2 koupelny (1 s WC) a samostatná toaleta.

Interiér je v původním stavu před rekonstrukcí, díky čemuž zde zůstaly zachovány dobové prvky – parkety a dveře včetně klik. Okna jsou kompletně opravená dřevěná (do ulice špaletová). Vytápění z centrální kotelny v domě. K jednotce přísluší sklep.

Upravený činžovní dům s výtahem stojí naproti architektonicky významné funkcionalistické budově Palác Karlín. V bezprostřední blízkosti fungují veškeré služby – potraviny, pekárny a další obchody, lékárna, bankomaty, kavárny, restaurace, mateřské, základní, střední a vyšší odborné školy i gymnázium, mnoho kancelářských budov nebo multifunkční prostor Forum Karlín. K procházkám, venčení pejska nebo sportovním aktivitám vybízí blízký upravený park na Vítkově nebo Libeňský ostrov.

Interiér 109 m2, sklep 2 m2, balkony 2x 1 m2.

Družstevní vlastnictví, nesplacená anuita ve výši cca 1 580 000 Kč.


Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase například přes aplikaci WhatsApp, FaceTime, Messenger nebo Skype.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Tomáš Blahuta

Tomáš Blahuta

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.