Byt 3 + kk Interiér 90 m2, zahrada 10 m2

Praha-západ, Dobřichovice

Parametry bytu

Cena 5 000 000 Kč / 182 815 €
Celková plocha 90 m2
Zahrada 10 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB B
Referenční číslo 35283

Popis

Byt s okny do zahrady je umístěn v nultém podlaží nízkoenergetického bytového domu ve vilové čtvrti Dobřichovic, města u Berounky obklopeného přírodními parky a ležícího necelých 10 km od okraje Prahy, která je snadno dostupná autem i hromadnou dopravou.

Plochu tvoří vstupní obytná hala s kuchyňkou, obývací pokoj, ložnice a koupelna (s vanou a WC). Díky samostatnému vstupu je prostor vhodný i jako provozovna (ordinace, kadeřnictví apod.).

Dům s energetickou náročností třídy B je po právě dokončené kompletní rekonstrukci. Okna jsou plastová, podlahy plovoucí laminátové, v koupelně velkoformátová dlažba. Vytápění plynovým kotlem. K jednotce přísluší sklep. Vstup do bytu je buď z předzahrádky nebo domem. Obyvatelé mohou užívat slunnou zahradu, společnou s dalšími 2 bytovými jednotkami. Parkovat lze na zpevněné ploše na pozemku. K bytu náleží možnost užívání cásti zahrady o výměřě 10m2.

Dobřichovice jsou už po mnoho let oblíbenou rezidenční lokalitou, a to zejména díky umístění v úchvatné krajině nedaleko Českého Krasu a Brd a zároveň v rozumné dojezdové vzdálenosti od Prahy. Ve městě fungují veškeré služby, je zde nabídka kulturního i sportovního vyžití. Cesta vlakem do Prahy ke stanici metra Smíchovské nádraží trvá okolo 20 minut, až do centra na Hlavní nádraží půlhodinu.

Interiér 90 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Silvia Ivanková

Silvia Ivanková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.