Byt 3 + kk, 6.NP, č.62 Interiér 107 m2, terasa 38 m2

Praha 8, Kobylisy, Vršní

Parametry bytu

Cena 13 900 000 Kč / 520 015 €
Celková plocha 145 m2
Terasa 38 m2
Parkování Garážové stání k dokoupení
Sklep Ano
PENB C
Referenční číslo 34664

Popis

Byt se dvěma terasami a lodžií leží v 6. podlaží novostavby umístěné vysoko nad centrem Prahy a údolím Vltavy, v oblíbené čtvrti Kobylisy s perfektním dopravním spojením, kompletní nabídkou služeb a množstvím zeleně. Dokončení je naplánováno na konec tohoto roku.

Dispozici bytu tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyni a přístupem na terasu, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (s vanou a WC), komorou/pracovnou a terasou, dále je zde 2. ložnice, centrální koupelna (se sprchovým koutem a WC), prostorná vstupní chodba a 2 komory. Obě ložnice jsou orientované do klidné ulice se zelení.

Interiér bude dokončen v elegantním standardu, zahrnujícím vinylové podlahy, keramickou dlažbu a obklady v koupelně, francouzská okna s dřevěnými a hliníkovými rámy, značkovou sanitu, tropické dřevo na terasách a lodžii a bezpečnostní vstupní dveře. Kupní cena zahrnuje sklep, k bytu je možné přikoupit 1–2 garážová stání. Vytápění bude zajišťovat centrální plynová kotelna v domě.

Dům vzniká v místě vzdáleném pouhých 20 minut tramvají od centra a stanice metra je 150 m od domu. V blízkém okolí funguje supermarket, kobyliský Dvůr s farmářskými produkty a komunitními akcemi, několik kaváren a restaurací, spousta malých obchodů, banka, lékárna nebo koupaliště, další služby (poliklinika, mateřské a základní školy, sportovní hala) jsou v docházkové vzdálenosti. V blízkosti je plno upravených zelených ploch, například revitalizovaný park Dlážděnka, přírodní památka Okrouhlík, rozlehlý Ďáblický háj nebo přírodní park Drahaň-Troja s mnoha unikátními přírodními památkami.

Celková plocha dle OZ 107,3 m2, terasa 25,4 m2 a 12,6 m2.

Pro další informace o projektu navštivte webovou stránku www.vrsni.com.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Linda Martynková

Linda Martynková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.