Byt 2 + kk, 6.NP, č.61 Interiér 49 m2, terasa 58 m2, lodžie 5 m2

Praha 8, Kobylisy, Vršní

Parametry bytu

Cena rezervováno
Celková plocha 112 m2
Terasa 58 m2
Lodžie 5 m2
Parkování Garážové stání k dokoupení
Sklep Ne
PENB C
Referenční číslo 34663

Popis

Byt se dvěma terasami a lodžií leží v 6. podlaží novostavby umístěné vysoko nad centrem Prahy a údolím Vltavy, v oblíbené čtvrti Kobylisy s perfektním dopravním spojením, kompletní nabídkou služeb a množstvím zeleně. Dokončení je naplánováno na konec tohoto roku.

Dispozici bytu tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyni a přístupem na terasu, ložnice s lodžií, koupelna (se sprchovým koutem a WC), prostorná vstupní chodba a komora. Dále je zde 40metrová terasa.

Interiér bude dokončen v elegantním standardu, zahrnujícím vinylové podlahy, keramickou dlažbu a obklady v koupelně, francouzská okna s dřevěnými a hliníkovými rámy, značkovou sanitu, tropické dřevo na terasách a lodžii a bezpečnostní vstupní dveře. Kupní cena zahrnuje sklep, k bytu je možné přikoupit 1–2 garážová stání. Vytápění bude zajišťovat centrální plynová kotelna v domě.

Dům vzniká v místě vzdáleném pouhých 20 minut tramvají od centra a stanice metra je 150 m od domu. V blízkém okolí funguje supermarket, kobyliský Dvůr s farmářskými produkty a komunitními akcemi, několik kaváren a restaurací, spousta malých obchodů, banka, lékárna nebo koupaliště, další služby (poliklinika, mateřské a základní školy, sportovní hala) jsou v docházkové vzdálenosti. V blízkosti je plno upravených zelených ploch, například revitalizovaný park Dlážděnka, přírodní památka Okrouhlík, rozlehlý Ďáblický háj nebo přírodní park Drahaň-Troja s mnoha unikátními přírodními památkami.

Celková plocha dle OZ 49,2 m2, terasa 45,8 m2 a 12,4 m2, lodžie 4,8 m2

Pro další informace o projektu navštivte webovou stránku www.vrsni.com.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Linda Martynková

Linda Martynková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.