Byt 4 + kk, 4.NP, č.44 Interiér 121 m2, balkon 4 m2

Praha 8, Kobylisy, Vršní

Parametry bytu

Cena 13 900 000 Kč / 520 015 €
Celková plocha 125 m2
Balkon 4 m2
Parkování Garážové stání k dokoupení
Sklep Ano
PENB C
Referenční číslo 34659

Popis

Byt s balkonem a zimní zahradou leží ve 4. podlaží novostavby umístěné vysoko nad centrem Prahy a údolím Vltavy, v oblíbené čtvrti Kobylisy s perfektním dopravním spojením, kompletní nabídkou služeb a množstvím zeleně. Dokončení je naplánováno na konec tohoto roku.

Téměř 50metrový obývací pokoj s přípravou na kuchyňský kout nabízí dostatek prostoru i pro jídelnu a jeho součástí je uzaviratelná zimní zahrada. Hlavní ložnice má en-suite koupelnu (s vanou a WC), šatnu a balkon, dále jsou zde 2 ložnice, centrální koupelna (se sprchovým koutem a WC), prostorná vstupní chodba a komora s přípojkou na pračku. Všechny ložnice jsou orientované do klidné ulice se zelení.

Interiér bude dokončen v elegantním standardu, zahrnujícím vinylové podlahy, keramickou dlažbu a obklady v koupelně, francouzská okna s dřevěnými a hliníkovými rámy, značkovou sanitu, tropické dřevo na balkoně a bezpečnostní vstupní dveře. Kupní cena zahrnuje sklep, k bytu je možné přikoupit 1–2 garážová stání. Vytápění bude zajišťovat centrální plynová kotelna v domě.

Dům vzniká v místě vzdáleném pouhých 20 minut tramvají od centra a stanice metra je 150 m od domu. V blízkém okolí funguje supermarket, kobyliský Dvůr s farmářskými produkty a komunitními akcemi, několik kaváren a restaurací, spousta malých obchodů, banka, lékárna nebo koupaliště, další služby (poliklinika, mateřské a základní školy, sportovní hala) jsou v docházkové vzdálenosti. V blízkosti je plno upravených zelených ploch, například revitalizovaný park Dlážděnka, přírodní památka Okrouhlík, rozlehlý Ďáblický háj nebo přírodní park Drahaň-Troja s mnoha unikátními přírodními památkami.

Celková plocha dle OZ 121,1 m2, balkon 3,9 m2.

Pro další informace o projektu navštivte webovou stránku www.vrsni.com.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Linda Martynková

Linda Martynková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.