Byt 4 + kk Interiér 135 m2, terasa 5 m2

Praha-západ, Dobřichovice

Parametry bytu

Cena 9 500 000 Kč / 347 349 €
Celková plocha 140 m2
Terasa 5 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB B
Referenční číslo 34129

Popis

Byt s terasou a přístupem do zahrady je umístěn ve zvýšeném přízemí nízkoenergetického domu (třídy B), který je součástí vilové čtvrti města Dobřichovice. Město u Berounky obklopené přírodními parky leží necelých 10 km od okraje Prahy, která je snadno dostupná autem i hromadnou dopravou.

Dispozici tvoří více než 40metrový obývací pokoj s přípravou na kuchyni, hlavní ložnice s en-suite koupelnou a s terasou, odkud vede schodiště do zahrady, další 2 ložnice, centrální koupelna, samostatná toaleta, hala a komora.

Dům je po právě dokončené kompletní rekonstrukci. Okna jsou plastová, podlahy plovoucí laminátové, v koupelnách velkoformátová dlažba. Vytápění zajišťují plynové kotle. Obyvatelé mají přístup na slunnou zahradu, společnou s majiteli 2. jednotky v patře. Parkovat lze na zpevněné ploše na pozemku. K bytu je možné přikoupit velký nebytový prostor v suterénu domu, který má vlastní sociální, technické i skladovací zázemí a samostatný vstup. Plocha je vhodná například na kancelář, kosmetický salon apod.

Dobřichovice jsou už po mnoho let díky své poloze nedaleko Českého Krasu a Brd a zároveň nevelké vzdálenosti od Prahy oblíbenou rezidenční lokalitou. Ve městě fungují veškeré služby, je zde nabídka kulturního i sportovního vyžití. Cesta vlakem do Prahy ke stanici metra Smíchovské nádraží trvá 23 minut, až do centra na Hlavní nádraží půlhodinu. Krásná okolní krajina je protkána cyklostezkami a turistickými cestami.

Interiér 135,4 m2, terasa 4,74 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Silvia Ivanková

Silvia Ivanková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.