Byt 3 + kk Interiér 98 m2

Praha 1, Nové Město

Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 98 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Referenční číslo 33664

Popis

Podkrovní, téměř stometrový východně orientovaný byt je umístěn v 5. podlaží domu, který je významnou rondokubistickou památkou. Budova od Bohumíra Kozáka byla v r. 1922 vystavěna na atraktivním místě Nového Města v blízkosti Václavského náměstí.

Dispoziční řešení nabízí obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou, hlavní ložnici s walk-in šatnou, druhou ložnici s šatnou, koupelnu, samostatnou toaletu a technickou místností.

Rekonstrukce bytu proběhla v r. 2013. Součástí vybavení jsou střešní okna s textilními roletami, masivní podlahy z teaku, vestavný nábytek nebo kompletně vybavená stylová kuchyně. Vytápění topnými panely. Obyvatelé mohou využívat společnou terasu, v blízkosti domu je možnost pronájmu parkovacího místa. Dům je po rekonstrukci, má výtah a kamerový systém, vstup pomocí čipů, ve společných prostorách jsou zachovány cenné umělecko-řemeslné prvky: kazetové dveře, okna, skleněné pískované a lisované výplně, štuková výzdoba stěn a stropu, kamenné obložení stěn, schodiště, mozaiková a terazzová dlažba, mramorové parapety oken schodiště, zábradlí, ochranné mříže výtahu a světlíkových okének i osvětlovací tělesa. Fasádu zdobí plastika od Ladislava Kofránka.

Jednosměrná ulice vede k Vrchlického sadům a Hlavnímu nádraží, na dosah ruky je mnoho restaurací, kaváren či obchodů, ale i kulturních a vzdělávacích institucí a dalších služeb. Místo je perfektně dostupné díky blízkým stanicím všech linek metra i tramvajovým zastávkám.

Užitná plocha 97,7 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Kontaktujte agenta

Jiří Hamouz

Jiří Hamouz

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.