Byt č. 2, 1.NP, terasa, 3+kk Interiér 115 m2, terasa 27 m2, zahrada 386 m2

Beroun, Vysoký Újezd

Parametry bytu

Cena 8 640 000 Kč / 313 725 €
Celková plocha 142 m2
Terasa 27 m2
Zahrada 386 m2
Parkování Parkování pod přístřeškem
Sklep Ne
PENB A
Referenční číslo 31084

Popis

Zahradní byt je umístěn v novostavbě bytového domu s pouhými 3 jednotkami, stojící přímo u golfového resortu nedaleko Prahy. Díky velkým proskleným plochám propouštějícím množství světla a díky použití výhradně přírodních materiálů vládne v interiéru velmi příjemná atmosféra.

Obytný prostor s budoucí kuchyní a jídelnou má vstup na terasu, na kterou navazuje zahrada. Skleněnou příčkou je od obývacího pokoje oddělen pokoj. Dále je zde ložnice, vstupní hala a koupelna.

Nízkoenergetická dřevostavba je rakouské značky Griffner. Byt je nabízen v dokončeném stavu. Velkoformátová okna jsou hliníková s trojskly, stíněná venkovními elektrickými žaluziemi. Vstupní dveře protipožární s protihlukovým prahem. Součástí vybavení je vysoce moderní stropní klimatizace a zabezpečovací zařízení. Podlahové vytápění elektrické odporové, termostaty jsou ve všech místnostech. Koupelnová sanita je značek Geberit, Rako a Hansgrohe, ohřev vody bojlerem (s možností přídavného čerpadla). Parkování pod plánovaným přístřeškem (carport), další stání na pozemku.

V právě vznikající vilové čtvrti postupně přibývají obchody, restaurace a další služby. Velmi klidná lokalita vzdálená autem 15 minut od Prahy nabízí především golfové vyžití: vyhlášený resort Albatross, splňující standardy EGA a pořádající i mezinárodní turnaje, je hned u domu. V místě je základní občanská vybavenost (například pošta, restaurace nebo mateřská a základní škola). Cesta příměstským autobusem ke stanici metra linky B Zličín trvá necelou půlhodinu, nájezd na dálnici D5 je vzdálen 3 minuty jízdy autem.

Interiér 114,64 m2, terasa 27,29 m2, zahrada 386 m2. (Výměra zahrady je v tuto chvíli orientační, k potvrzení skutečné výměry dojde až po jejím zaměření pro prohlášení vlastníka.)

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Eva Prašivková

Eva Prašivková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.