Byt 2 + kk, 1.NP, č. 13 Interiér 43 m2

Praha 10, Vršovice, Orelská

Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 43 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Referenční číslo 30885

Popis

Byt 2+kk v novém projektu kompletně zrekonstruovaného secesního domu z roku 1911 Orelská 13 situovaného v klidné lokalitě pražských Vršovic, pár kroků od Vršovického náměstí nebo kultovní ulice Krymská. Dům nabídne pečlivě renovované společné prostory se zachovanými původními architektonickými prvky jako jsou lodžiové stěny, schodišťové zábradlí, repliky původních špaletových oken (vnitřní křídlo s jednoduchým zasklením, vnější křídlo tepelně izolační dvojsklo) či repliky původních dřevěných dvoukřídlých dveří. Jednotky byly dokončeny v létě 2019.

Dispozice bytu v 1. podlaží nabízí ideální orientaci obývacího pokoje na jih do ulice, ložnici na sever do zeleného vnitrobloku, koupelnu a chodbu.

Byt je na prodej ve stavu white walls (kolaudační minimum), tedy před dokončením finálních povrchů a tak umožňuje budoucímu majiteli upravit interiér dle vlastních představ. Kupní cena zahrnuje sklep.

Lokalita Vršovic prochází dynamickou proměnou, za kterou stojí nejen městská část, ale i řada sousedských projektů a iniciativ. Nejzářivějším příkladem nové tváře Vršovic je ulice Krymská, kterou deník The New York Times označil za jednu z 12 nejoblíbenějších evropských ulic. Krymská i její okolí překypují ryze lokálními podniky – od bister, kaváren a domácích pekáren až po komorní kino, jógové studio a nejrůznější pop-up projekty. Nedaleko se nachází Havlíčkovy sady s vlastní vinicí a na opačné straně sportovní areál s bazénem nebo nákupní centrum. Tramvajová zastávka je vzdálená 250m od domu a do centra Prahy se dostanete za pár minut. Autem se snadno napojíte na Jižní spojku.

Plocha bytu celkem (dle NOZ) 43,3 m2, interiér 39,8 m2, sklep 1,6 m2.

Pro více informací o projektu navštivte webovou stránku Orelská13.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Peter Drahokoupil

Peter Drahokoupil

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.