Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 145 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB D
Referenční číslo 30283

Popis

Prostorný a světlý rohový byt je součástí pěkně upraveného činžovního domu z počátku 20. století s novým výtahem. Diplomatická čtvrť Bubeneč nabízí příjemné procházky vilovou čtvrtí s množstvím zeleně, blízkost parků i stanic MHD a kompletní vybavenost.

Dominantou bytu ve 4. podlaží je velkorysá centrální hala, odkud vedou dveře do všech místností: rohového obývacího pokoje, severní ložnice, 2 západních ložnic, příjemně prostorné kuchyně s jídelnou, koupelny (s vanou), komory, technické místnosti a na toaletu.

Interiér si i po kompletní rekonstrukci v r. 2012 zachoval svou původní noblesu, kterou podtrhují vysoké stropy a velká špaletová okna (nová, s akustickou a tepelnou izolací). K vybavení patří repasované parkety a dveře, kuchyňská linka Sykora (s plynovým sporákem), bezpečnostní dveře nebo příprava na zabezpečovací zařízení. Vytápění plynovým kotlem Junkers. K bytu přísluší 2 sklepy, výtah vede do mezipatra.

Dům stojí v oblíbené lokalitě s veškerými službami a skvělou dopravní dostupností. Stanice metra a tramvají Dejvická i Hradčanská jsou v pěším dosahu. Snadno dostupné je centrum i letiště. Mateřská a základní škola jsou pár kroků od domu, další v okolí. V blízkosti je velké množství restaurací, kaváren, obchůdků, ale také lékárny, banky, obecní úřad nebo pošta. Na blízkém Vítězném náměstí se pravidelně konají farmářské trhy. Krátkou procházkou lze dojít do Stromovky, královských zahrad i Letenských sadů.

Interiér 145,7 m2

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Magdalena Svatková

Magdalena Svatková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.