Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 80 m2
Parkování 1 garážové stání
Sklep Ne
PENB C
Ke stažení
Referenční číslo 30185

Popis

Komfortně řešený byt s velkými okny do zeleně leží ve 3. podlaží bytové vily z roku 1994 s výtahem a parkováním. Dům se 12 jednotkami stojí na kraji lesa v klidné slepé ulici v rezidenční čtvrti s tradiční vilovou zástavbou.

Dispozici tvoří třicetimetrový obytný prostor s kuchyní, 1 ložnice, prosklený pokoj vhodný například pro pracovnu, dále předsíň, samostatná toaleta a koupelna.

Byt byl v roce 2012 zrekonstruován, nyní probíhá modernizace domu. V bytě bylo použito velmi kvalitní vybavení a materiály. Kupní cena zahrnuje garážové stání.

Unikátní poloha v přímém kontaktu s přírodou, nedaleko přírodní památky Barrandovské skály a přírodního parku Prokopské a Dalejské údolí. V rychlém dosahu jsou mateřské i základní školy, několik supermarketů nebo lékárna. Kousek od domu staví autobus, který jezdí 9 minut ke stanici metra B Smíchovské nádraží. Cesty autem usnadňují blízké nájezdy na Městský okruh i dálnici D4.

Interiér 80 m2.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Linda Martynková

Linda Martynková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.