Byt č. 4.1, 1.NP, 2+kk Interiér 68 m2, zahrada 18 m2

Praha 4, Hodkovičky, Na Lysinách

Parametry bytu

Cena 7 313 000 Kč / 265 541 €
Celková plocha 68 m2
Zahrada 18 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB B
Referenční číslo 29590

Popis

Novostavba vzdušného a světlého bytu v minimalistickém designu je součástí butikového projektu Vila Hodkovičky situovaného do pokojné vilové čtvrti s příjemně komorní atmosférou. Projekt byl zkolaudován.

Dispozice bytu v 1. podlaží nabízí velkorysý jihozápadně orientovaný obytný prostor s otevřenou kuchyní a možností vytvoření ložnice, předzahrádku, dále koupelnu, chodbu a komoru. Byt je nyní dispozičně řešen jako 1kk s tím, že jej lze pomocí příčky jednoduše přestavit a vytvořit dispozici 2+kk (za poplatek).

Vybavení zahrnuje dřevěná okna o velikosti „floor-to-ceiling“ s trojskly, koupelny s velkoformátovou dlažbou, mosaikové obklady Durstone, sanitární zařízení Hüppe, Laufen a Grohe, podlahové vytápění, interiérové dveře Sapeli a bezpečnostní vstupní dveře. Možnost zakoupení parkovacího stání se sklepem.

Viladům je umístěn v jedné z nejklidnějších částí Prahy, obklopené hustou zelení. Kousek odtud se vine oblíbená cyklostezka podél Vltavy, další sportovní vyžití nabízí blízké sportovní areály a golfový klub. V krátké dojezdové vzdálenosti je velké nákupní centrum. Jen pár minut chůze od domu staví tramvaj, která jede 20 minut na Václavské náměstí. V docházkové vzdálenosti je i zastávka autobusů a vlakové nádraží Praha-Braník s rychlými a přímými spoji na Hlavní nádraží. Cesty autem usnadňuje nedaleký nájezd na Barrandovský most nebo na Pražský okruh.

Plocha bytu dle NOZ 68,12 m2, předzahrádka 18,21 m2.

Více informací o projektu zde: www.vilahodkovicky.cz.

Fotografie pocházejí z dokončeného vzorového bytu v projektu.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Tomáš Blahuta

Tomáš Blahuta

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.