Byt č. 2.1 mezonet Interiér 107 m2, lodžie 2 m2, zahrada 44 m2

Praha 4, Hodkovičky, Na Lysinách

Parametry bytu

Cena rezervováno
Celková plocha 110 m2
Lodžie 2 m2
Zahrada 44 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB G
Referenční číslo 29588

Popis

Novostavba vzdušného a světlého mezonetu typu townhouse se zahradou je součástí butikového projektu v minimalistickém designu Vila Hodkovičky. Viladům je situovaný do pokojné vilové čtvrti s příjemně komorní atmosférou. Plánovaný termín předání únor 2019.

Dispozice nabízí ve vstupním podlaží jihozápadně orientovaný obytný prostor s jídelnou, otevřenou kuchyní a vstupem do privátní zahrady, dále toaletu s umyvadlem, předsíň, technickou místnost a komoru. V horní úrovni je umístěna hlavní ložnice s koupelnou a balkónem, další 2 ložnice, společná koupelna a chodba.

Vybavení bude zahrnovat dřevěná okna o velikosti „floor-to-ceiling“ s trojskly, koupelny s velkoformátovou dlažbou, mosaikové obklady Durstone, sanitární zařízení Hüppe, Laufen a Grohe, podlahové vytápění, interiérové dveře Sapeli a bezpečnostní vstupní dveře. V současné době si může přesný typ zařízení zvolit klient sám, upravit lze i dispozici. K jednotce přísluší sklepní kóje, je zde i praktická umývárna pro kola a psy. Možnost zakoupení parkovacího stání.

Viladům je umístěn v jedné z nejklidnějších částí Prahy, obklopené hustou zelení. Kousek odtud se vine oblíbená cyklostezka podél Vltavy, další sportovní vyžití nabízí blízké sportovní areály a golfový klub. V bezprostřední blízkosti je mateřská a základní škola a dětské hřiště, v krátké dojezdové vzdálenosti je velké nákupní centrum. Jen pár minut chůze od domu staví tramvaj, která jede 20 minut na Václavské náměstí. V docházkové vzdálenosti je i zastávka autobusů a vlakové nádraží Praha-Braník s rychlými a přímými spoji na Hlavní nádraží. Cesty autem usnadňuje nedaleký nájezd na Barrandovský most nebo na Pražský okruh.

Plocha bytu dle NOZ 107,43 m2, lodžie 2,4 m2, předzahrádka 44.13 m2.

Více informací o projektu zde: www.vilahodkovicky.cz.

Kontaktujte agenta

Tomáš Blahuta

Tomáš Blahuta

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.