Byt 3 + kk Interiér 105 m2, balkon 7 m2

Brno, Brno - střed, Jakubské náměstí

Parametry bytu

Cena rezervováno
Celková plocha 112 m2
Balkon 7 m2
Parkování Možnost pronájmu
Sklep Ne
PENB G
Referenční číslo 25065

Popis

Klimatizovaný byt 3+kk se dvěma balkóny a výhledem na gotický kostel sv. Jakuba je situován v 5. podlaží bytového domu z počátku 20. století s bohatě zdobenou fasádou, který tvoří dominantu Jakubského náměstí v samém srdci brněnské metropole.

Dispozici tvoří velká vstupní hala s oddělenou šatnou, kuchyně s jídelnou, spíží a přístupem na balkon, dále světlý, jižně orientovaný obývací pokoj, koupelna a 2 ložnice: jedna s arkýřovým oknem, druhá s prostorným balkonem do vnitrobloku.

Interiér byl před několika lety citlivě zrekonstruován se zvláštním ohledem na zachování původních prvků a materiálů: repasována byla špaletová okna, dřevěné parkety nebo klasické obložení. Zároveň však bylo myšleno na dostatečný komfort, proto je zde klimatizace a vytápěná podlaha. V koupelně i kuchyni je prémiové vybavení, nábytkové kusy včetně prostorných vestavěných skříní nebo knihovny byly vyráběné na míru. Budova v historizujícím slohu od architekta Maxmiliána Montera je dobře udržovaná a je zde výtah. V některém z nedalekých garážových domů je možnost pronájmu či zakoupení parkovacího stání. Je také možné zajistit rezidenční parkovací povolení, na jehož základě lze parkovat na volných místech na ulici.

V suterénu domu funguje kavárna, v sousedství Divadlo Bolka Polívky. Náměstí přezdívané „Jakubák“ je místem s jedinečnou energií a atmosférou, kterou si lze užívat v některém z přilehlých podniků. Každoročně se zde v létě pořádá kulturní festival. Místo je skvěle dostupné hromadnou dopravou, občanská vybavenost včetně mateřské a základní školy je však i v pěší vzdálenosti. V nedalekém okolí se nachází Janáčkovo divadlo a několik parků včetně podhradí Špilberku.

Interiér 105 m2, balkony 4,94 m2 + 2,16 m2.

Byt bude k dispozici od května 2021.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Tereza Štěrbová

Tereza Štěrbová

+420 543 250 711
+420 724 551 238
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.